Uus tantsukodu Ciara Tantsukoolile!Kasutaja  Ciara Tantsukool projekt kategoorias Haridus

Meie Ciara Tantsukool sündis 2013. aastal. Siis olime veel kollektiiv 3 tantsugrupiga tulvil andekatest ja pühendunud noortest. Tänaseks on meie perekond kasvanud nii suureks, et ühte linna me enam ära ei mahugi, rääkimata ühest väiksest stuudiost. Niisiis otsustasime oma Tartu pesa kolida ümber suuremasse tantsukoju Tartu südalinnas!

Värske erahuvikoolina soovime luua personaalsusele, professionaalsusele suunatud tantsukodu, võimalusterohke ja inspireeriva keskkonna lastele, noortele ja täiskasvanutele! Nii, nagu alati on olud, kuid mastaabsemalt.


 

Armsad hooandjad! Palume Teie abi meie Tartu Ciara Tantsukooli renoveerimisel ja vajalike tarvete soetamisel, alustades võimsast helitehnikast lõpetades põranda ja mattidega. Ikka, et saaksime peagi vastu võtta veelgi rohkem tantsuhuvilisi, viia läbi nii meeste kui ka naiste fitnesstreeninguid, avada eelõppe osakonna ning beebikool! Ehitame üles tühjast karbist Ciara Tantsukooli, tõelise tantsijate pesa, kus on kõigil hea olla.

 


 

Tantsukirg on meie ühine lüli olnud alati. Teeme oma asja südamega ning ilmselt on see ka põhjus, miks meie juurde jõuavad maailma kõige vingemad tantsijad (PS! Kõik tantsijad on vinged)! Meie uued ruumid asuvad otse Tartu südames aadressil Soola 1a. Loodame, et meie värskesse tantsukodusse leiavad peagi tee ka paljud uued tantsusõbrad!

Ciara Tantsukoolis saavad jalga keerutada poisid ja tüdrukud, nii pisipõnnid, vahvad noored kui ka täiskasvanud, alles alustajad ja ka tantsuässad. Ka stiilide vahel on valikut palju: kaasaegne tants, show, karaktertants, naiselik hip-hop, lastetants ning ka loov liikumine. Lisaks viiakse meil läbi fitness- ning joogatreeningud, kusjuures naistele ja ka meestele. Lisaks tegutseb meil lastejooga ning sügisest avame ka beebikooli ja rakendub meie uus õppekava “Tantsuõpetus”.

 

Hetkel asub Ciara Tantsukool Tartus ja Kuressaares. Suviti viime läbi ka Tartu noorte lemmikuimat tegevust - Ciara Suvekooli. 5-päevasesse vahetusse mahuvad treeningud (lausa 10 erinevat stiili), koolitused (meisterdamisest lavameigini) ning lisategevused (filmiõhtud, flashmob jm). Haldame ka Ciara Agency’t, mis pakub nii showprogramme, promotsiooni ja muid lavashow’sid. Juba kolmandat aastat korraldame ka tantsulisi sünnipäevasid! Peale selle on meil ka Ciara Tantsupood, mis varustab tantsijaid hea hinnaga kvaliteetsete tantsutarvetega.

Meil on indu, meil on professionaalne tiim, meil on imelised tantsijad, toetavad vanemad ja meeletu soov edasi kõrgustesse areneda.

Täname sind siiralt, et panustad meie unistuse teostamisesse ning aitad meie uuel tantsupesal valmida!

Sinu Ciara Tantsupere

Sarnased projektid

Eduard Taska kultuurilooklassi antiiksed papikäärid

  • 15%kogutud
  • 415€toetatud
  • 25 päeva veel

ECO RACE - muudame maailma mängeldes!

  • 20%kogutud
  • 1572€toetatud
  • 31 päeva veel