"Väärtused meie elus"Kasutaja  Andreanne projekt kategoorias Sündmus

Mis on Eesti Õpilasesinduste Liit?

Eesti Õpilasesinduste Liit (edaspidi EÕEL) esindab hetkel läbi oma liikmete ligi 90 000 õpilast üle Eesti, olles seega suurim noorteorganisatsioon Eestis. EÕEL-i tööd juhib iga-aastasel üldkoosolekul valitud õpilastest koosnev juhatus.

EÕEL-i põhieesmärk on esindada Eesti õpilasi haridusmaastikul ja arendada õpilaste teadmisi erinevatel eluks vajalikel teemadel.
 

Mida tahame selle projektiga saavutada?

Antud projektiga tutvustame noortele rohkem erinevaid tulevikuvõimalusi - kuidas teha õigeid otsuseid ja leida enda jaoks õige eriala või õppeasutus. Samuti soovime tähelepanu pöörata meid varitsevatele igapäevariskidele (näiteks kuidas aidata inimesi meie ümber, kes vajavad esmaabi; kuidas tulla toime reisidel tekkivate probleemidega; kuidas kaitsta ennast küberrünnakute eest jne) ja parandada nende eneseväljendamise oskust, mis on vajalik tulevikus nii koolis kui ka tööl.
 

Kes viivad selle projekti ellu?

Projekti viivad ellu Eesti noored ise. Suvekool on üritus, mis toob üheltpoolt kokku juba kogenud EÕEL-i liikmed, kelle jaoks on üritus väga südamelähedane ja kes korraldavad seda suure innuga. Teisalt on korraldusmeeskonnas ka alles alustavad liikmed, kelle jaoks on see ideaalne võimalus ürituste korraldamises esimesi kogemusi omandada. Korraldusmeeskonna on valinud peakorraldajad läbi avaliku kandideerimise ja meeskonna liikmed on paljudest erinevatest Eesti paikadest.
 

Sarnased projektid

Talendishow "Annetekoda 2024" – Aitame Eestimaa annetel särada!

  • 4%kogutud
  • 210€toetatud
  • 13 päeva veel