Vabatahtliku tegevuse laatKasutaja  Vabatahtliku Tegevuse Võrgustik projekt kategoorias Kodanikualgatus

Kõik eestlased teavad vanasõna, mis hoiatab, et ükski heategu ei jää karistamata. Kõik vabatahtlikud teavad oma kogemusest, et iga heategu tuleb mitmekordselt tagasi. Kellel on õigus? Vabatahtliku tegevuse laadal saad nendele küsimustele vastuseid otsida ning valida oma esimesi või järjekordseid samme vabatahtlikuna.
 

Tule ja leia oma koht

18. novembril tulevad Tallinna lauluväljakule kokku Tallinna ja Harjumaa vabatahtliku tegevuse ühendused, et just Sinule tutvustada iseendid ja oma tegevusi. Kelleski neist tunned Sa ära iseenda, oma mõtted ja arusaamad. Keegi neist tekitab Sinus soovi kaasa lüüa ja midagi paremaks muuta. Kellegagi neist hakkad Sa tulevikus tegema suuri tegusid, et muuta kogukond ja ühiskond tervikuna veelgi paremaks.
 


 

Vabatahtliku tegevuse laadale oled Sa oodatud sõltumata oma soost, vanusest või perekonnaseisust. Sa vajad ainult tahet midagi paremaks muuta ja meie aitame Sul leida selleks sobiva võimaluse. 50 erinevat ühendust on kohal, et kõnetada neid, kes märkavad enda kõrval ka teisi ja soovivad anda oma panuse. Täna Sa veel ei tea, kas aitad tulevikus loomade varjupaika või liitud vabatahtliku päästekomandoga, kuid laadal saabub tõehetk. Segadusse sattumist kartma ei pea, sest kes on otsustanud vabatahtlikuna oma panuse anda, see kuulab, mida süda ütleb ega eksi kunagi.
 

Õige hetk tuleb ootamatult

Kui kahtled, kas Sul on ikka piisavalt aega, energiat ja oskusi vabatahtlikuna tegutsemiseks, siis tule ikkagi kohale ja luba meil Sind julgustada. Me räägime Sulle ausalt oma kogemustest, võitudest ja isegi kaotusest, millest on saanud õppetunnid. Räägime uutest sõpradest ja tuttavatest, katsumustest ja hetkedest, mis inimesi liidavad. Räägime sellest, kuidas maailmavaade avardub ja sellest, kuidas saabub mõistmine – igast inimesest sõltub väga palju! Sinust samuti.
 


 

Tule ja tutvu oma kodupiirkonna vabatahtlikega ja ole valmis selleks, et leiad endas ootamatult tahtmise kaasa lüüa. Kuigi laadal ootavad Sind eekõige Tallinna ja Harjumaa vabatahtlike ühendused, oled teretulnud ka siis, kui asud kaugemal, sest võib-olla saad laadalt innustust luua vajalik ühendus ka enda kodukandis. Ootame Sind ka siis, kui täna mõtled, et kahjuks pole Sul aega vabatahtlikuna end proovile panna. Võimalustega tutvuda tasub ikka, sest kunagi võib saabuda õige hetk.
 

Hoogu saad anda juba täna

Et Vabatahtliku tegevuse laat saaks teoks parimal võimalikul moel, vajame tuge ruumi ja tehnika rentimiseks. Ka siin saad ulatada abikäe ja anda oma panuse. Oleme siiralt tänulikud ja tunnustame Sind vääriliselt!
 

Vabatahtliku tegevuse laat on vabatahtliku tegevuse võrgustiku ühisalgatus, mida veab Eesti Külaliikumine Kodukant. Vabatahtlikust tegevusest saad rohkem lugeda Vabatahtlike Väravast: www.vabatahtlikud.ee

Sarnased projektid

Jõhvi Laste- ja Noortekeskuse NEOS lae renoveerimine

 • 47%kogutud
 • 1876€toetatud
 • 9 tundi veel

Sünergia Stuudio massaažikaravan

 • 81%kogutud
 • 2430€toetatud
 • 11 päeva veel

Suur-Pakri kabeli taastamine

 • 58%kogutud
 • 2341€toetatud
 • 9 päeva veel

Aitame Urho Kaleva Kekkoneni pronkskuju Käärikule

 • 72%kogutud
 • 4684€toetatud
 • 36 päeva veel