Väikelinna baleriinid rahvusvahelisele tantsufestivalileKasutaja  katrin hommik projekt kategoorias Kultuurisaadikud

Hooandja ette astuvad Viljandi Jakobsoni Kooli balletistuudio 50 noort tantsijat. Erakordselt tublid, töökad, loomingulised, loovad ja motiveeritud noored inimesed.

Selleks, et areneda edasi, on vaja ennast koos teiste tugevate tantsijatega võrrelda ja analüüsida, on vaja näha ja kogeda, erinevates tingimustes särada ja esineda, teadmisi ammutada, õppida ja areneda. Kogu aeg oleme teel, sihid silme ees!

Balletistuudio osaleb 2018.aasta suvel rahvusvahelisel tantsufestivalil „Meet the tradition“ .Festival toimub Itaalias Toscanas 13.-17.juulil 2018 . On mainekas ja põnev festival – osaleda saab erinevates tantsukategooriates, seega – ka näha saab väga erinevat tantsu. Õppida-areneda saab töötubades, mida juhendavad tipptantsijad. Ühesõnaga – tantsijale vägev pakett!Foto: Elmo Riig

Viljandi Jakobsoni Kooli balletistuudios algas sel sügisel juba 26.hooaeg. Oleme elujõuline ja tugevate traditsioonidega balletitrupp, kes aastast-aastasse tantsib täissaalidele balletietendusi. Meie stuudio tantsijad ja õpetajad armastavad sügavalt kunsti eneses ja väärtustavad ennast kunstis. Balletistuudios õpetavad Katrin Hommik ja Marit Neering.

Stuudio tantsijad on esinenud Tšehhis ja Saksamaal, Hispaanias ja Itaalias, Ukrainas ja Poolas, Lätimaal ja Prantsusmaal. Itaalias jõudsid tantsijad rahvusvahelise balletikonkursi finaali, Ukraina ja poola rahvusvahelistelt tantsukonkurssidelt toodi erinevates kategooriates laureaaditiitleid. Prantsusmaal osales balletistuudio Maailma Laste festivalil, kus astusime välja „mugavustsoonist“ ja valmistasime ette folkloorikava.
 


 

Aga põhiliselt rõõmustame oma tantsudega ikka meie oma rahvast – esineme Viljandis ja väljaspool, käime ringreisidel.

Hoiame kõvasti pöialt, et meil Hooandjas hästi läheb – et ühelgi tantsijal festivalil osalemata ei jääks, selle anname nüüd ka teie kätesse, head toetajad!

  • 34 hooandjat
  • 1008€kogutud 1000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 28.Dec.2017