Välijõusaal Virtsu Kooli staadionile!Kasutaja  Stanislav Nemeržitski projekt kategoorias Haridus

Eelmisel aastal näitasid Virtsu Kooli õpilased, mis materjalist nad tehtud. Võtsid kätte ja tegid Hooandjasse projekti koolile uue digiklaveri ostmiseks. Tulemus? Saime vajaliku toetuse lahkete inimeste abil, panime Virtsu kenasti kaardile.

Sel aastal otsustasid praegused kaheksanda klassi õpilased, et nad pole sugugi halvemad eelmisest aastast. Lisaks tublidele muusikutele, kes meie kandist ajalooliselt sirgunud, on Virtsu ja selle ümbrusest traditsiooniselt tulnud hulganisti tugevaid sportlasi. Küll on meie lapsed noppinud vabariiklike karikaid lauatennises, küll silma paistnud kergejõustikus ja pallimängudes. Meil on heal tasemel võimla, mis 2000ndate alguses ehitatud.

Ent mis puudu on, ja mida lapsed korduvalt koolilt palunud – korralikud jõutegemise võimalused. Oleme omal jõul kogunud ligi 600 eurot, ent sellest jääb paraku väheks. Seepärast võtsid selle aasta 8nda klassi õpilased initsiatiivi enda kätte: tegid projekti, filmisid Hooandja jaoks videoklipi, töötasid välja eelarve ja kirjutasid lahti, mis ja milleks me raha taotleme.


 

Siin on meie ettevõtlike laste palve:

Meie, Virtsu ja siit kandi inimesed, oleme juba ammu unistanud välijõusaalist. Virtsule lähim jõusaal on 25 km kaugusel Lihulas. Välijõusaal oleks kõigile koolilastele ja harrastajatele kättesaadav igal aastaajal ja igal ajahetkel, seal saaks arendada oma lihaseid, füüsilist vastupidavust ja vaimu.

Ilusate ilmade korral vahetundide ajal on hea võimalus tulla nutiseadmetest välja ja teha selle asemel trenni.

Meil on olemas idee, plaan, koht ja tahe, kuid puuduvad mehaanilised seadmed, mis maksavad palju. Oleme kogunud aasta jooksul heategevuskohvikute korraldamisega 600 eurot, kuid puudu on veel 2200 eurot.

Juhul kui annetajad on lahked ning saame soovitust suurema summa, siis soetame koolile täiendavalt spordivahendeid.

Palun aidake meie unistus täide viia ja tore tervislik idee teoks teha!

Sarnased projektid

Eesti robootika tulevik on helge!

  • 54%kogutud
  • 980€toetatud
  • 17 päeva veel

Toeta Montessori rühma õppevahendite soetamist

  • 14%kogutud
  • 831€toetatud
  • 33 päeva veel

Puhume Võlukaelale elu sisse

  • 48%kogutud
  • 2045€toetatud
  • 2 päeva veel