Õppeveeb silmaring.eeKasutaja  Tõnis Kusmin projekt kategoorias Tehnoloogia

Mängi videot

Parimad õpetajad igale õpilasele

Meenuta, kes oli sinu kooli parim õpetaja. See inimene, kelle tunnis oli alati huvitav. Mis ainet ta andis? Kujuta nüüd ette kooli, kus iga aine õpetaja on nii hea. Kooli, kus on nii huvitav, et ootad iga järgmist tundi.

Sellist kooli veel pole, aga ühes Eesti koolis on Eesti parim geograafiaõpetaja ja mõnes teises parim kirjandusõpetaja, kuskil on parim matemaatika-, emakeele- ja keemiaõpetaja. Me teeme veebilehe, kus õpetavad Eesti parimad õpetajad. Igas aines. Veebi, kus õppetükid on nii huvitavad, et tahad vaadata veel ühe ja siis veel ühe.

Kes seda teevad?

Tõnis Kusmin on ettevõtja ja õpetaja. Ta on arendanud firmasid, juhtinud müügiosakondi ja olnud koolitaja. Tõnisel on kohvifirma, mis müüb kohvimasinaid büroodele ja kohvikutele. Talle meeldib noori arendada ja õpetab majandust Nõo Reaalgümnaasiumis.

Liisa Haabpiht on psühholoog. Ta on korraldanud spordivõistlusi, töötanud AHHAA keskuses ja arendanud veebilehte lahendus.net. Liisa teeb magistritööd Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise erialal haridusvaldkonnas. Ta töötab psühholoogina ja nõustab koolinoori karjäärialal.

Meie tiimis on juba 10 liiget, kes teevad koostööd õpetajate ja õpilastega. Silmaringi projektile on õla alla pannud maailma suurim tudengioranisatsioon AIESEC.

Kuidas me seda teeme?

Esimese sammuna tuleb luua veebiplatvorm. Koht, mida on nii lihtne kasutada, et iga õpetaja (ka mitte tehnikasõber) oskab laadida üles videod ja koostada teste. Veeb, mis on nii mõnus, et õpilane ise tahab videoid vaadata ja järjest juurde õppida. See on nagu meelelahutus, aga saad targemaks.

8700€ eest saame luua veebipõhise õpikeskkonna. Tegelikult on selle tegemine muidugi kallim. Aga panuse annavad ka meie tiimiliikmed ja nii saamegi veebi tehtud juba selle raha eest. Kooliaasta alguses on see valmis ja juba esitleme õpetajatele ja õpilastele.

Rohkem infot vaata silmaring.ee.

Anna sina oma panus ja muudame õppimise lahedaks.