Vii Nõo Reaalgümnaasiumi näitering Saaremaale!Kasutaja  Annika Markson projekt kategoorias Teater

Kas kujutate ette, et ühes Eesti parimas reaalkoolis tegutseb 23-liikmeline näitering? Ei kujuta? Aga tegelikult just nii ongi! 
 
Oleme särtsakad, teotahtelised ja ainulaadsed noored, kes õpivad Nõo Reaalgümnaasiumis, kuid kellele meeldib lisaks arvutamisele ja keemilistele reaktsioonidele ka näitlemine! Üheskoos oleme kirjutanud mitu omaloomingulist näidendit, osalenud erinevatel võistlustel ning saavutanud kahe tegutsemisaasta vältel juba märkimisväärseid tulemusi. 
 
Kuigi oleme kõik erinevad, ühendab meid ühine unistus! Viimatiselt konkursilt Jõgeval naasime eriauhinnaga – järgmisel – Saaremaa Miniteatripäevadel – tahame aga esineda veelgi paremini. Oleme selle unistuse täitumise nimel pingutanud kogu aasta: kirjutanud üheskoos näidendi, teinud mitu korda nädalas proovi ning veetnud ka nädalavahetusi laagrites.
 
Kuid täispika lavastuse kokkupanemine pole odav – seepärast vajamegi just nimelt Teie abi! Märtsi lõpus toimuval teatrifestivalil osalemiseks vajame abi kostüümide ja rekvisiitide soetamise ning transpordikulude hüvitamisega. 
 
Aidake meil viia omaloominguline lavastus suurele lavale ning täita 23 noore suur unistus!