Viime Eesti kunsti New Yorki!Kasutaja  Jaak Visnap projekt kategoorias Kunst

Mängi videot

Hea hooandja! Kutsume Sind üles kaasa aitama Eesti kunsti tutvustamisele maailmas!

Jaanuaris 2014 toimub New Yorgis koostöös New Yorgi Eesti esindusega kaks kunstinäitust, kus esitleme Eesti litograafiatööde paremikku. 11 tuntud Eesti kunstnikku avavad suurejoonelise Eesti kunsti näituse "Love in the 21st Century" mainekas New Yorgi BOSI Contemporary galeriis (http://www.bosicontemporary.com) ning see toimub 13.– 26. jaanuarini 2014. Näitusel on väljas litograafiaportfoolio "Armastus 21. sajandil" teosed ja esindatud kunstnike Kadri Alesmaa, Peeter Alliku, Toomas Altnurme, Merike Estna, Kadri Kangilaski, Laurentsiuse, Marko Mäetamme, Mall Nukke, Reiu Tüüri, Jaak Visnapi ja Jasper Zoova looming.

Lisaks sellele avame näituse "Sinimust ja hõbevalge" New Yorgi Eesti Majas 17. jaanuaril 2014 ja see jääb avatuks ka Eesti Vabariigi sünnipäevani, kus aastapäevapidustuste raames näeb seda näitust suur hulk inimesi.

Usume, et see on suur samm Eesti kunsti tutvustamiseks maailmas, mille nimel oleme palju tööd teinud. Olles küll loonud kontaktid ning sõlminud kõik kokkulepped, seisame silmitsi mõnetise finantside puudujäägiga, et näitused tõesti toimuda saaks.

Hea hooandja! Palun aita meid selle projekti läbiviimisel!

Projekti raames kogutud raha - hädavajalikud 9300 € kulub näituste korraldamiseks, ülespanekuks, tutvustava trükise väljaandmiseks, teoste raamimiseks, tutvustava filmilõigu tootmiseks, kunstnike osalemiseks näitusel.

Tänutäheks toetuse eest pakun Sulle kas Minu esimene kunstikogu stardikomplekti (5 tk), litograafiatehnikas teostatud signeeritud graafilise lehe (paspartuuga), või litograafia workshopi seitsmele inimesele. Loodan, et leiad endale meelepärase kingi paremal olevast valikust!

Aitäh Sulle hoogu andmast!

Jaak Visnap

 

  • 4 hooandjat
  • 65€kogutud 9300€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 16.Dec.2013