Westholmi Muusikakoolile uued pillidKasutaja  Kaja Kaus projekt kategoorias Muusikariistad

Huvi pilliõppe vastu on Jakob Westholmi Gümnaasiumis olnud suur juba aastaid. 2013. aastal liideti isemajandav muusikaklass Jakob Westholmi Koolituskeskusega ning tänaseks on Westholmi Muusikakooli pilliõppe valikus 10 erinevat eriala, üle 200 õpilase. Õppida on võimalik nii individuaal-, rühma- kui grupiõppes. Meie muusikakooli võetakse vastu kõik soovijad. Nende hulgas on nii täiskasvanuid kui eelkooliealisi, kuid enamasti õpivad muusikakoolis Jakob Westholmi Gümnaasiumi õpilased, keda juhendavad 22 õpetajat. Rohkem infot leidub meie kodulehel www.jw.ee/muusikakool
 
 
Kõikidel õpilastel pole võimalik isiklikke pille soetada ja seetõttu on mitmete muusikahuviliste õpingute alustamine raskendatud. Meie muusikakool pille soetanud tänu Jakob Westholmi Sihtasutusele, annetustele ja EV 100 projektile “Igal lapsel oma pill” – tänu sellele oleme ostnud kaks flööti, ukuleled, ühe saksofoni, trompeti ja trummikomplekti, aga ka noodipuldid, trummitoolid ja muud õppematerjalid.  
 
Hooandjate abiga loodame soetada muusikakoolile puuduolevaid pille, mis võimaldaksid uutel huvilistel kooliga liituda ja aitaksid tunde tulemuslikumalt läbi viia.
Summad, mida soovime koguda ning mida saaksime selle eest osta:
 
200 € – ostame elektrikitarrile vajaliku võimendi koos juhtmetega.
400 € – ostame elektrikitarrile vajaliku võimendi koos juhtmetega ja väiksemamõõdulise kitarri
600 € – ostame eelnevale lisaks kaks väiksemamõõdulist kitarri
900 € – ostame eelnevale lisaks ka ühe täismõõdus kitarri
1100 € – ostame lisaks eelnevale helipuldi trummitundide läbiviimiseks
1300 € - ostame lisaks eelnevale ka tenorplokkflöödi
1500 € – ostame lisaks eelnevale poolviiuli
1700 € – lisandub kõigele eelnevale ka veerandviiul
2000 € – ja selle summa täitumisel saame osta kõigele eelnevale lisaks ka kaks klaveritooli ning  rütmipillid rütmikatundide läbiviimiseks.
 
Võtame toetajatega ühendust ühe nädala jooksul peale projekti lõppemist.
 
Suur tänu kõigile toetajaile!