;

Rohelise Maja kogukonnakohviku uus katusПользователь  Rohelise Maja Pood & Kohvik (Koidukuma OÜ) проект в категории Söök ja jook

Rohelise Maja Pood ja Kohvik on enam kui 15 aastat tegutsenud Viljandi südames ning muutunud aja jooksul järjest mõnusamaks kohtumispaigaks. Siin saavad kokku väga erinevate elualade inimesed üle Eesti ning tee linna parima kohvi ja saiakeste juurde leiavad tihti ka välismaalased. New York Timesi ajakirjanik nimetas mõnda aega tagasi Rohelise Maja kaneelisaiakesed lausa maailma parimateks.

Rohelise Maja pood ja kohvik pakub aga lisaks kohvile ja saiakestele ka muud head ja paremat. Kogu ökoloogilise kauba ning imemaitsevate lõunate kõrval, teeb Rohelise Maja aga eriliseks just selle õhkkond. Siin sünnivad vestlused, siin sünnib looming, siit algavad koostööd. Siin käivad inimesed mõnel juhul mitu korda päevas, mis tähendab, et selles paigas on midagi erilist.

Täna seisab Rohelise Maja Pood ja Kohvik silmitsi aga suure probleemiga. Maja katus on hakanud järele andma ning vajab hädasti vahetust. Ajaloolise hoone katuse vahetamine on kulukas ning lisaks kohviku pere omavahenditele, vajame teie abi, kallid hooandjad!

Et saaksime pakkuda jätkuvalt parimat, andke, palun, meie katusele hoogu ning kohtume kindlasti Viljandis!
 

  • 621 поддержавших
  • 20678€собрано от запланированных 20000€

Успешный проект

Проект был поддержан 09.Jan.2024