;

Aita uus Eesti komöödia "Ameerika Suvi" kinodesse!Пользователь  Ameerika Suvi проект в категории Кино и фотография

NB! Videole subtiitrite lisamiseks vajuta video all "CC" märgile!

 

Aita uus Eesti komöödia "Ameerika Suvi" kinodesse!

"Ameerika suvi" on road-movie komöödia elust enesest, mis põhineb Eesti tudengite suvistel seiklustel Ameerika Ühendriikides ukselt uksele raamatuid müües.

See film puudutab meid kõiki, sest raamatumüügist on saanud Eestis unikaalne fenomen — kõik teavad kedagi, kes on suve Ameerikas veetnud, kellel on hästi läinud, kellel halvasti, igaühel oma lugu. See film on võimalus 1.5 tunni jooksul nendest lugudest osa saada. Ilma, et peaks ohverdama kolm kuud imekaunist Eesti suve.

Film on üles võetud 2015. aasta septembris 3 nädala jooksul Californias ja Nevadas. Tegemist on esimese Eesti täispika mängufilmiga, mis on filmitud guerilla-meetodil USAs. See tähendab väikest entusiastlikku meeskonda, 18-tunniseid võttepäevi, olematut eelarvet, käepäraseid rekvisiite ning filmimist tavaliste inimestega nende igapäevakeskkonnas.

Filmis peaosades on noored Eesti näitlejad Einar Kuusk, Kristo Viiding, Helena Pruuli ja Jarmo Murumaa.

Järeltöötluse lõpetamiseks vajame Sinu abi. Lisaks toetussummale on selle unikaalse projekti kinno jõudmiseks oluline ka toetajate hulk. Seeõttu aitab meid igasugune toetus, samuti selle lehekülje sotsiaalmeedias jagamine.

Vastu pakume väga ägedaid auhindu (vt. paremale).

Aita komöödial "Ameerika suvi" kinodesse jõuda!

Filmi koduleht: http://ameerikasuvi.ee

 

  • 270 поддержавших
  • 10115€собрано от запланированных 10000€

Успешный проект

Проект был поддержан 29.May.2016