;

Igasse politseiautosse Kallikaru - lohutamaks õnnetusse sattunud lapsiПользователь  Kaur Vahtrik проект в категории Гражданская инициатива

 

Aastas juhtub lastega üle 1000 õnnetuse. Kogume hoogu, et selle aasta lastekaitsepäevaks oleks Eesti igas politseiautos Kallikaru, mis antakse politseiniku poolt õnnetuses osalenud lapsele.

Kallikaru on pehme sõber, kes soovib tõsta õnnetusse sattunud lapse tuju, vähendada stressi ja pakkuda lapsele tuge. Kallikaru reisib kaasa igas politseiautos ning rändab abivajajaga koju kaasa.

Meie meeskond koosneb vabatahtlikest tudengitest ning võtsime enda südameasjaks parandada olukorda, kuna meid hämmastas õnnetuste arv lastega aastas. Oleme loonud MTÜ Traumamõmmik ning Politsei- ja Piirivalveamet on nõus oma autod Kallikarudega varustama.

 

Hollandis ja Austraalias on sarnaste projektide raames jagatud lastele üle   20 000 kaisukaru. Projektid on avaldanud lastele väga positiivset mõju. Arvestame veelgi rohkem oma väikeste kodanikega!

_Jake_Farra_0007_kaur.jpg

Sinu toetust vajame, et igasse politseiautosse jõuaks lastekaitsepäevaks Kallikaru!

Toetustest soetame:

1. Esimesed karud, et iga politseiauto varustusse kuuluks kaks karu ning jaoskonnad oleksid täidetud lisavarudega

2. Pakendid, et säilitada karude puhtus

3.Transpordi, et karud jõuaksid Eesti igasse otsa

Meened ja tänutähed saadame Sulle postkasti, loosi võitjad kuulutame välja Facebookis - kontaktid küsime Sinult mai alguses, kui Kallikarule on edukalt hoogu antud.

www.kallikaru.ee
www.fb.com/kallikaru

MTÜ Traumamõmmik (Reg. nr. 80411591)
info.kallikaru@gmail.com

Südamest tänud!

 
 
  • 415 поддержавших
  • 7935€собрано от запланированных 7000€

Успешный проект

Проект был поддержан 28.Apr.2017

Related projects

Кери общество 2020

  • 102%собрано
  • 6135€поддержано
  • 10 дней осталось