;

Helendav lasteraamat "Võlutäheke"Пользователь  Reine Kustavus проект в категории Печать

Tahaks, võiks, põnev ju, teen ära! Nii juhtus, kui vaatasin oma last, kes tahtis raamatut teki all vaadata. Tahtsin talle ja ka meie pesamunale teha raamatu, mis oleks põnev pimedas toas vaadata. Kohe plahvatas, et see peab helendama ja see peab olema lugu tähekesest, kuna mu laps armastab tähekesi. Lisaks olen ma ise lummatud tähekestest.

See lugu sai hoogu juurde lapse lemmikasjadest. Lapsed armastavad õhupalle ja nii ka minu oma. Võib kõlada uskumatult, aga mul on pea alati taskus või kotis varuks õhupall ja see päästab alati päeva. Samuti on koguaeg vaja kuhugi oksi vedada ja kaasa tassida, puude all tigusid otsida ja neid taskutesse või kapuutsi sisse peita. Parim asi hoovis on meil batuut. Ühesõnaga, ma olen pannud oma lapsed ja oma koduhoovi raamatusse ja mis kõige ägedam, ma panin selle raamatu helendama.
 


 

Ma olen nii elevil ja loodan, et näete seda ise ka minu videost.

Mina olen Reine ja minu lapsed raamatus on Reene ja Renek. Nende nimesid ma seal ei kajasta, kuid nad näevad sarnased välja, sest piltide illustraator on mu armas lapsepõlvesõbranna Kälina Savka, kes juba oskab nii täpselt ja fantastiliselt äratuntavalt joonistada. Ma olen hetkel kodune ema ja tahan selle raamatuga alustada oma brändi loomist. Ma teen nii, et see oleks laste seas palavalt armastatud.

Minule siin hoogu andes on teil võimalus saada just selle projekti jaoks valmistatud 70 ainulaadset kollast kaisutähekest ja 15 lehte helendavat kleepsu Võlutähekesest, kus ühel lehel on 20 kleepsu. Kingituste arv on piiratud. Kaisukas tuleb 25x25cm suurune, et laps saaks selle mõnusasti kaissu võtta. Tähekese näo lasen ma tikkida helendava niidiga, et ta oleks pimedas toas voodist kergesti leitav. Kleepsud on võimalik kleepida raamatusse, et kujundada päris enda raamat.
 


 

Sellise raamatu valmistamine Eestis on väga kulukas ja ma otsisin pikalt, kes oleks valmis panema selle raamatu helendama ja kes selle ka köidaks nii nagu soovin. See raamat saab kraapimiskindlad kaaned, kumerad nurgad ja täismati välimuse. Selle protsessi käigus ühendan ma mitmeid firmasid. Minu kõige suurem nõuandja, Keit Rohtla (Printgate OÜ) on sama idealist nagu mina, kellega üheskoos proovime ja katsetame, leidmaks õiget näidist ja sellega 110% rahul olla. Pistepilt OÜ õmbleb valmis kaisukad. Mul on kaks eesmärki, millest esimesega saab raamatud trükki ja saan usinalt raamatut tutvustada, et see jõuaks võimalikult kõikide laste kodudesse. Teise eesmärgi täitmisega lasen teha 1000 esimest eksemplari ning jätkata oma ideede elluviimist. Ideede list aina täieneb ning järgmist asja ei jõua juba ära oodata, mil teile näidata saan.

Minu tegemistel võite silma peal hoida Instagrami ja Facebooki kontodel, kus siis kindlasti pange mu leht meeldivaks, et teieni jõuaks info kiiresti.

Raamat läheb kohe trükki kui minu Hooandja projekt lõppeb, misjärel saadan kahe nädala jooksul raamatud ja kingitused teile kõigile lähimasse pakiautomaati.

Ole nii armas ja anna mulle hoogu! Ma tänan Sind südamest juba ette ja tänu Sinule saavad nii paljud lapsed teki alla pugeda koos oma helendava lemmikraamatuga.

  • 278 поддержавших
  • 7075€собрано от запланированных 6745€

Успешный проект

Проект был поддержан 31.Aug.2021