;

Muusika, mis aitab sul ületada hirmud ja olla parem versioon iseendastПользователь  Roland Tokko проект в категории Музыка

Muusika, mis aitab sul ületada hirmud, unistused teoks teha ja olla parem versioon iseendast.

Kas sind hoiab tagasi hirm? Eneseusu või enesekindluse puudumine? Siin on sulle lihtne lahendus!

Tere, mina olen Roland Tokko. Võib juhtuda, et oleme sinuga mõne seminari, video, webinari või e-maili vahendusel kohtunud, aga võib juhtuda, et mitte. Igal juhul olen tänulik, et oled siin ja kaalud minu debüütalbumile Better You hoo andmist.
 


 

Minu jõudmine laulmiseni on olnud pisut ebatavaline. Veel 10 aastat tagasi oli avalik esinemine minu üks suurimaid hirme ja veel 4 aastat tagasi arvasin, et ma ei oska laulda... Ja ei osanudki. Kuid täna olen seisus, kus mul tuleb välja 12 lauluga muusikaalbum Better You.

Olen kitarri mänginud ligi 20 aastat, kuid minu muusikakarjääri jaoks oli murdepunktiks hetk, kui ma 3,5 aastat tagasi endale lauluõpetaja leidsin. Kuid isegi siis ei oleks ma uskunud, et võiksin kunagi plaadi väljaandmiseni jõuda. Mäletan, et minu esimestes laulutundides oli minu peamine lootus, et lauluõpetaja mind laulma ei pane. Seda enam on nüüd nii tore inimestelt kuulda, kuidas mu laulud neile innustust annavad, rasketest hetkedest üle saada aitavad ja inspireerivad tegema asju, mida nad ei usu, et on suutelised tegema.

Ma olen otsustanud plaadi välja anda, sest paljud on mu seminaride ja esinemiste järel küsinud, et millal ja kus minu loodud ning esitatud inspireerivaid laule kuulata saab. Ja teisalt seetõttu, et anda sulle usku, et kõik on võimalik - me kõik võime hakata igal oma elu etapil uusi asju tegema. Ma tean, et uute asjade tegemine võib olla hirmus aga ma tean ka seda, et hirmust on võimalik võitu saada - üheks selle tõestuseks on see sama plaat, mille valmimisele saad oma panuse anda, valides endale sobiva kingituse.
 


 

Lisaks muusikale on viimased 10 aastat olnud eneseareng väga oluline osa minu elust. Loetud raamatud, koolitused ja nendest saadud teadmiste ellu rakendamine, on olnud inspiratsiooniks plaadil olevate lugude loomisel. Kõik plaadil olevad lood on minu enda kirjutatud ning annavad edasi mõnda olulist sõnumit või õppetundi, mida laul aitab lihtsamini omandada. Ühtlasi on see plaat justkui täiendus minu raamatule "12 asja mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma". Iga laul on seotud ühe raamatus oleva peatüki teemaga.

Ilmuval albumil on 12 lugu:

 1. Find the Genius In You
 2. We Did It
 3. Life Without Limits
 4. Love and Happiness Inside
 5. High Performers
 6. I Can Rise Up
 7. Unleash the Power Within
 8. True Freedom
 9. 5AM Club
 10. Life Happens For You
 11. Life I’m Living In
 12. Better You

Kes on Roland Tokko?
 


 

Roland Tokko on laulja, laulukirjutaja, koolitaja, ettevõtja, kelle kõik tegevused võib kokku võtta ühe sõnaga - inspireerija. Roland on üks Edu Akadeemia asutajatest, mis on Eesti suurim enesearengule suunatud ettevõte. Oma tegemistes lähtuvad nad missioonist tuua välja inimeste tegelik potentsiaal.

Selle missiooni täitmiseks toob Roland Edu Akadeemiaga Eestisse maailmatasemel koolitajaid ning teeb ka ise koolitusi, webinare, online kursuseid ja palju muud. Lisaks andis ta eelmisel aastal välja raamatu "12 asja mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma", mis on tänaseks saanud positiivset tagasisidet sadadelt inimestelt.

Kingituste kättesaamine

Elektroonilised kingitused saadan toetaja meiliaadressile kolme nädala jooksul pärast kampaania lõppu. Füüsiliste kingituste ja kohtumiste üleandmise info saadame toetajatele kolme nädala jooksul pärast kampaania lõppu.
 

 • 333 поддержавших
 • 10008€собрано от запланированных 10000€

Успешный проект

Проект был поддержан 17.Nov.2019

Related projects

Альбом на эстонском языке «Я Океан» - Jagaspace - Алекс и Каушалья

 • 77%собрано
 • 3855€поддержано
 • 10 дней осталось