;

ÕNNELOOMA SEIKLUSEDПользователь  Terje Homutov Giannikou проект в категории Печать

See on lugu pisikesest, säravate silmade ja tillukeste sädelevate pärlitega elurõõmsast tegelasest, kes üle kõige maailmas armastab küpsiseid süüa.

Õnneloom elab koos oma sõbra Mariga rahulikku elu, kuni ühel päeval hakkab ta tundma, et kõik pole päris nii, nagu peab. Õnnelooma hakkab vaevama mõte, et Mari pole õnnelik. Üks asi viib teiseni ja nii asubki Õnneloom seiklema, et leida üles Mari õnn.

Oma rännakul kohtab ta vahvaid tegelasi, kellest igaühel on Õnneloomale midagi kasulikku õpetada:

  • Maailmarändurist hambahari Robi julgustab uusi paiku avastama ning julgelt unistama
  • Tige Ämblik paneb Õnnelooma olukorda, kus ta õpib enda eest seisma
  • Helesinine hundipoiss Florian räägib, kui oluline on kuulata oma südame häält ja teha seda, mida hing ihaldab

(ja see ei ole veel kõik)

Õnnelooma seiklused on lugu sellest, et mitte kedagi teist ei saa õnnelikuks teha, vaid õnn on peidus meis endis. Tuleb olla vaid piisavalt julge, et see endas ära tunda. Ja kõige olulisem on teha seda, mida üle kõige maailmas armastad.
 


 

RAAMATU LUGU

Mina olen Terje. Mul on kaks kodulinna: Kuressaare ja Ateena. Juba aastaid olen unistanud raamatu kirjutamisest ning illustreerimisest lastele ja täiskasvanutele, kes usuvad imedesse ja avastamisrõõmu.

Õnnelooma seiklused said alguse sellest, kui mu õde oma "õnnelooma" ära kaotas ja sellepärast ääretult kurb oli. Õnneks leidsime "päris Õnnelooma" ülesse ja minul oli raamatu idee olemas.

Kui lugu valmis sai, siis vaatasin otsa järgmisele väljakutsele: joonistamine. Mul oli mõtteis hästi palju värvilisi pilte, aga tegelaskujusid luues tundsin, et mu oskused jäävad napiks. Otsisin endale juhendajat ja raamatu kujundajat. Nii kohtusingi Elinaga, kellega koostöös sünnivad raamatule illustratsioonid ning kujundus.
 

MIS VANUSES LASTELE RAAMAT ON MÕELDUD?

"Õnnelooma seiklused" sobib nooremale koolieale, ettelugemiseks pisematele põnnidele ning kindlasti leidub täiskasvanuid, kelle südamed Õnneloom võidab. Raamatus on palju pilte, seiklusi, avastamisrõõmu ja elutarkust. 

MILLEKS MA HOOANDJA TOETUST KASUTAN?

Raamat on valmis kirjutatud ja toimetatud. Teie abi palun selleks, et "Õnnelooma seiklused" 2021.a. sügisel kujundada ja trükkida. Toetussüsteem on kolmeastmeline:

1000 eurot - kujundus
3000 eurot – kujundus ja trükikulude osaline katmine
4000 eurot – kujundus ja trükikulud

Palun kannatust, kui üks aste täis saab ja projekt uuele tasemele tõuseb! Toetuste kingitused jõuavad hooandjateni Itella Smartpostiga ning selleks küsin meili teel peale projekti lõppemist postiautomaadi asukohta ja telefoninumbrit. Kui Sa mu e-kirja ei leia, siis ole hea, vaata üle ka spam/junk folderid või võta minuga ise ühendust. Kirjutan samuti, millal raamatu saadan.

Avaldan teile saladuse: Õnnelooma sünnilinn on Kuressaare! Seal armastab ta kohvikus käia ja kooki süüa, seepärast ongi üks toetuste kingitustest seotud Hea Tuju Pagarite kohvikuga.

Astmelise toetussüsteemi tõttu on kahele kingitusele (kohv ja kook Hea Tuju Pagarites Kuressaares ning Ateena vanalinna avastamine) pikem tähtaeg antud.
 


 

OSALE RAAMATU ANNETAMISES

Ma loodan, et annetuste kaudu leiab raamat tee ka lasteni, kes Õnnelooma sõnumit väga vajavad, aga kelleni see muidu ei jõuaks. Seepärast soovingi raamatut jagada – laste asenduskodudele või mõnele organisatsioonile, kes laste eest hoolitseb.

Kui soovid, siis kirjuta, kuhu soovid annetatud raamatud saata ja ma võtan Su soovi arvesse.

Olen teile kõigile südamest tänulik mu projektile hoogu andmast! Suur-suur kalli ja käpapigistus ka Õnneloomalt!
 

  • 103 поддержавших
  • 4122€собрано от запланированных 4000€

Успешный проект

Проект был поддержан 13.Aug.2021