;

OOPUS uue albumi väljaandmineПользователь  OOPUS OÜ проект в категории Музыка

Hea hooandja

Oleme folktroonikabänd OOPUS ja vajame sinu abi, et anda välja meie teine stuudioalbum.

Oma loomingus ühendame eesti pärimusmuusika (regilaulud, torupill) ja elektroonilise tantsumuusika (acid sündid TR-09, TB-03) ning paneme valguse muusikaga ühes rütmis tuksuma.
 


 

Meie teise kauamängiva nimeks saab "Folk On Acid", mis tähendab pärimusmuusikat acid tantsumuusika võtmes. Ja eks ikka sellepärast, et see on meie südametukse ning muidugi et vanad lood uuesti tantsuplatsile jõuaks!

Praeguseks oleme loonud pea tunni jagu uut muusikat. Meie soov on seda välja anda digitaalselt, CD-l, vinüülil ja kassetil. Omade jõudude ja Eesti Kultuurkapitali abiga oleme saanud kõik lood salvestada ja miksida.

Hooandja kaudu kogutud toetust kasutame:

  • masterite tegemiseks nelja erineva formaadi jaoks
  • kujunduste tegemiseks
  • füüsiliste helikandjate trükiks-pressiks-lindistamiseks
  • meeneteks
  • saatmiskuludeks

Peale muusika, mida loovad Mari ja Johannes, on meie loomingus olulisel kohal ka valgusinstallatsioonid ja visuaalid, mida paraku helifailidel väljendada ei saa. Sestap toome oma erinevad installatsioonid ja kontseptsioonid välja hoopis albumikujunduses. Kujundus saab loodud meie valguskunstniku Aleksandri jooniste põhjal ja küljendamist teevad kahasse Mari ja fotograaf-illustraator Kerttu.

Iga nimetatud helikandja saab olema teistest veidi erinev ja omanäoline. Kusjuures uue albumiga tuleb välja ka uue kollektsiooni jagu vahvat fännikaupa! T-särk ja pusa saavad olema spetsiaalse temaatilise kujundusega ning keskkonnasõbralikust materjalist.

Füüsilisel kujul planeerime albumiga valmis saada 2022. aasta esimeses pooles ja siis saame saata selle sulle postiga koju. Muidugi kõige suurema rõõmuga annaksime sulle kingituse aga isiklikult üle.

Oleme tänulikud iga toetatud euro eest!

Aitäh!
 

OOPUS
Mari, Johannes, Aleksander, Kerttu, Raho
 

> Hoia end bändi loomingu ja erinevate toimetustega kursis: https://linktr.ee/oopusmusic
> Liitu OOPUS meililistiga: https://www.oopus.ee/#contact
 

  • 130 поддержавших
  • 4689€собрано от запланированных 4500€

Успешный проект

Проект был поддержан 01.Feb.2022