;

UNKNOT - ringmajanduslikud tooted kohalikest tööstusjääkidestПользователь  Unknot Services OÜ проект в категории Среда

Unknot on tudengite algatatud iduettevõte, mis tegeleb ringmajanduslike toodete väljaarendamise ja tootmisega. Teeme seda selleks, et sõlmida lahti kohaliku rõivatööstuse murekohti, nagu materjalijäägid. Meie põhiline materjal on tekstiil, kuid tänasel päeval on lõngaots viinud meid ka probleemsete paberijääkideni.

Kevadel Negavati konkursi raames tõime UNKNOT'iga turule pakketäidispaberi Eesti rõivatööstusjääkidest, mis tänasel päeval läheb mahakandmisele prügina. Sellest ei saa teha uut paberit, kuna see ei vasta ümbertöötlemise standarditele. Meie aga, katse-eksituse meetodil, lõime ökoloogilise ja mis kõige olulisem, ringmajandusliku pakketäidise, mis kasutab ära juba olemasolevat jääki ja asendab plastikust pakketäidiseid nii kingikorvide loomisel kui ka kaupade pakkimisel.
 


 

Vastuvõtt Eestis on juba väga soe. Seniks, kuni teeme kõike oma väikeste kätega, ei saa me aga üha kasvavat nõudlust täita. Soovime välja arendada meie ringmajandusliku pakketäidise tootmisliini, mis hõlmab endas vajaliku ning Euroopa regioonis ainulaadse masinapargi osade soetamist, ümberehitamist ning sisseseadistamist optimaalsemaks tootmiseks.

Soovime saada hoogu juurde, et meie pakketäidis oleks jätkusuutlikum ka majanduslikult, jõudes palju suurema ringini, ka Euroopasse. Mõtle, kui vinge oleks, kui saad panustajana osa meie ajaloost, kus täiesti normaalseks nähtuseks saab olema meie oma Eesti ringmajanduslik pakketäidis, mis kasutab ära tekkivad tööstusjäägid. Plaanime tootmisliini projekti 2022. aastasse.
 

Eesmärgid:

Projekti kogueelarve on 20 000 eurot. Osa eelarvest on meil olemas, osa summast soovime koguda teie abil Hooandja kampaania kaudu, et kvalifitseeruda riiklikus arendustoetuse fondis ja saada suurem summa kokku.

2500 € - soetame vajalikud materjalid ja detailid, et luua vajalik prototüübimasin optimaalsemaks paberitöötlemiseks
5000 € - ehitame paberitöötlemise ettevalmistamise masina
7500 € - soetame juurde liinitootmiseks vajalikke detaile
10000 € - ehitame täismahus tootmisliini ning käivitame pakketäidise tootmisliini, mis võimaldab meil pakkuda taskukohasemat tootehinda ning vähendada käesolevate tööstuslike jääkide hulka Eestis märkimisväärselt

Rohkem infot meist ja meie tegemistest SIIT.
 

Meenetest:

PS: Meenete kättetoimetamine toimub meie kulul.
 


 

Kapukad ja Karu kaardid - Toetuse summa täitudes jagame toetajatele välja ühekordsed -100% sooduskoodid, mille alusel saad vastavalt toetuse summale valida meie e-poe tootevalikust endale sobiva Kapukapaari ja tervitusega Karukaardi. Kapukad on täisvillased disainsokid, mis loodud Eesti kudumitööstuse jääkidest. Super jõulukingitus endale või ka oma lähedastele. Saatmine on meie kulul.
 


 

Töötuba meie stuudios "Teeme ise oma Kapukad" kuni 4-le inimesele (piiratud koguses) - Tule oma pere või sõpradega saama osa sellest, kuidas sünnivad eriskummalised Kapukad. Täisvillased ja Eesti kudumitööstuse jääkidest. Õpime koos algusest lõpuni oma sokke tegema. Töötoa lõpuks on sul oma kätega loodud vinged vuntsidega Kapukad, mida saad kinkida kas endale või oma lähedasele. Töötuba viib läbi Kapukate disainer Kaisa. 


 

Eritellimusel loodud disainhommikumantel (piiratud koguses) - Tee investeering ringmajandusse ja iseendasse. Saa osa täiesti ainulaadse ja luksusliku disainhommikumantli loomisprotsessist ja seda disainer-rätsepa kliendina. Loome sinu eelistustele vastavalt jääkvillavatiiniga vateeritud autorimustritega linase kimonolõikelise hommikumantli, siinsamas, meie Tallinna stuudios. Naturaalne, käsitsi tehtud ja kauakestev kingitus endale.

Juba nädal enne jõule saab meie Hooandja kogumise kampaania läbi, et saaksime Kapukate meenepakid sulle pühadeks koju toimetada. Saatmise kulud kanname ise. Töötube korraldame kokkulepitud ajal sel või uuel aastal. Eritellimused võtame ette pühadejärgselt.

  • 56 поддержавших
  • 2519€собрано от запланированных 2500€

Успешный проект

Проект был поддержан 17.Dec.2021

Related projects

Производство натурального мыла и косметики SOIHA в Олуствере

  • 51%собрано
  • 455€поддержано
  • 35 дней осталось