Vokaaltrio Wööt debüütalbum

 • 157%raised
 • 786€pledged
 • 7 days to go

Latest updates

 
Moetööstus on pilkupüüdev ja ahvatlev. See on avatud, ilule keskendunud ja lõbus. Kuid särava pealispinna all pulbitsevad probleemid, mis teravalt koputavad noore disaineri südametunnistusele.
 
On ju moetööstus õlitööstuse järel teine maailmas, mis tekitab enim reostust. 2017 aastal toodetakse prognooside kohaselt 400 % rohkem rõivaid kui seda tehti aastal 2000. Kõikidest tarbitud riietest, vaid heal juhul 10 % läheb teisele ringile. Neid numbreid vaadates, tekib paratamatult küsimus, kas vajalik on luua veel rohkem?
 
Teisest küljest peab inimene aga tegema seda, mis on tema kirg. Seega kuidas leida tasakaal südametunnistuse ja kutsumuse vahel kui kirg peitub just nimelt moeloomingus?
 
 
Üks võimalus on luua teadlikult. Võttes arvesse, et teadlikkus peab seisnema dialoogis. Dialoogis disaineri ja kliendi vahel. Mis tähendab, et lisaks isiklike loominguliste ambitsioonide realiseerimisele tuleb kuulata oma klienti. Seda inimest, kellele sa rõivad lood. Keskenduda kliendile ja kliendi vajadusele.Luua esemeid, mis on ühteaegu nii vajatud kui ka tahetud. Mis arvestavad ühteaaegu nii keskkonnaga, aga on ka ilusad. Ainult nii on võimalik luua rõivaid, mida inimesed päriselt armastavad. Ja armastus on see, mis ei lase inimesel rõivast hüljata lihtsalt vahelduse pärast. Sest vaatamata sellele, et jätkusuutlik ja eetiline disain on tugeval tõusuteel, näitavad uuringud, et sellest ei piisa. Inimesed peaksid selle kõrval, et teevad keskkonnateadlikke valikuid, ka tarbima lihtsalt vähem.
 
 
Story of Afterlife on poole aasta vanune kudumibränd, mis on valinud tasakaalu tee. Uuskasutuskeskusega koostöös kasutame me teise ringi materjale, mis on valitud välja hoolikate kriteeriumite alusel, selleks et tagada kampsunite pikk eluiga ning just seetõttu on iga kampsun ainulaadne.
 
 
Meie projektile hoogu andes võid saada vägeva ja imelise talismani omanikuks. See on käsitsi valmistatud vahanööriga põimitud roosa kvartsiga ripats, mis toob sinu ellu armastust ja harmooniat. Tee endale või kaaslasele kaunis kingitus!
 
Roosast kvartsist talisman:
 
Põhiomadused: armastus, harmoonia, suhted, südametervendus, eneseväärtustamine, sensuaalsus, stress, hirmud, hingehaavad, manifesteerimine.
 
Roosa kvartsina olen peamine südamekeskuse ja armastusekivi. Olen puhta tingimusteta armastuse kristall, toon su ellu armastust, harmooniat ja õnnetunnet. Annan lootust ja usku, ravin hingehaavu ja leevendan stressi. Õpetan elama õnnelikult ja armastavalt läbi südame.
 
Energeetilised omadused:
Olen armastuse, harmoonia, hoolitsuse ja rahu kristall. Minu õrnad ja pehmed energiad täidavad armastusega sinu südame, füüsilise- ja energiakeha ning kiirgavad kogu ümbritsevasse ruumi. Vahendan kõikehõlmavat jumalikku armastuseenergiat - armastust ja austust iseenda, partneri, laste kui ka kogu inimkonna ja emakese Maa vastu. Annan lootust ja usku kõigile, kes on minu läheduses.
 
Toon sulle õnnetunnet, sisemist rahu, romantilisi tundeid ning sensuaalsust. Õpetan sulle, kuidas end paremini armastada, väärtustada ning kuidas elada oma elu õnnelikult. Toidan armastust sinu sees ja tervendan südant. Kui su süda on terviklik, siis tunned end rõõmsa ja rahulikuna, et saaksid armastada ootusteta, tingimusteta ja klammerdumiseta.
 
 
Suhteid toetava kristallina tugevdan su olemasolevat suhet oma partneriga ning vajadusel taastan partneritevahelist usaldust ja harmooniat. Aitan tekkinud suhteprobleemides leida lahendusi, õpetades andeksandmist, muutumist ja minevikust lahtilaskmist. Kasuta mind ka siis, kui soovid ellu tõmmata armastust.
 
Kõrgema südamekeskuse kivina avan ja puhastan sinu südame ebavajalikest energiatest nagu pahameel, alaväärsuskompleks, viha, kibestumine, armukadedus ja hirm. Häälestan su armastuseenergiatele ja näitan, et armastuseallikas asub sinu enda sees. Õpetan armastust välja andma ja ka vastu võtma.
 
Emotsioonide tervendajana kujundan su tundemaailma pehmemaks ja avatumaks. Väga tugeva rahustava kivina tasakaalustan emotsioone ja tundeid. Toetan läbi südame elamist ja tõstan eneseusku.
 
Parandan õrnalt hingehaavu, südame- ja leinavalu ning leevendan stressi. Rahustades ja tasakaalustades energiavälja, olen asendamatu esmaabi kivi trauma-, kriisi- või paanikaolukordades. Õpetan armastama iseennast ja julgustan sind andestama nii endale kui teistele. Toetan sind tugevalt, kui teised sind arvustavad, aidates sul tunda end siiski turvaliselt, hoituna ja maailma suhtes avatuna.
 
 
Hoian sind noorusliku ja värskena. Väga hästi sobin lastele ja noortele - loon kaitstuse-, hoitusetunnet ja positiivset suhtumist.
 
Kvartsina on minu energiatel võime kaitsta erinevate kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstan ruumi vibratsioonitaset.
 
Roosa kvarts kuulub kvartside perekonda ja on üks mäekristalli eriliike. Kvarts on tänu oma unikaalsele kristallvõrele planeedi kõige võimsam ravitseja, energiaid võimendav ja vahendav mineraal.
 
 
Legend räägib, et armastusejumalad tõid roosa kvartsi maale lootuses, et tema ilus roosa värv äratab inimeste seas lootust ja armastust. Roosa kvarts on läbi aegade olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks.
Kõige kiirem on roosa kvartsi toime, kui hoiad kristalli enda läheduses või kannad teda ehtena oma südamekohal.
Kui soovid oma ellu armastust tõmmata või hoida oma kodu armastuse energias, siis paiguta roosa kvarts oma kodu armastusenurka. See asub kodu välisuksest sisse minnes kõige parempoolsemas nurgas.
 
Armastusekivina sobib roosa kvarts väga hästi magamistoa kiviks, tuues partneritele armastust, tundelisust ja harmooniat. Kui soovid oma abiellu rohkem särtsu ja kirge, siis pane roosa kvarts padja alla.
 
Roosa kvarts on ideaalne abiline ja toetaja lastele. Selleks aseta tükike roosat kvartsi lastetuppa või hoia laste läheduses.
 
Hea une toomiseks aseta roosa kvarts oma padja alla või voodi lähedusse.
Näonaha nooruslikkuse säilitamiseks, pese nägu roosa kvartsi kristalliveega.
Soovide kiiremaks täitumiseks hoia tükikest roosat kristalli peos ja ütle kas mõttes või kõva häälega oma positiivsed soovid ning seejärel kanna kivi endaga võimalusel kaasas.
 
Kui oled närvis, pinges või stressis, siis hoia tükikest roosat kvartsi ühes või mõlemas käes, võid panna kristalli ka südamekeskusele. Hinga sügavalt ning rahulikult 10-15 minutit, jälgides oma hingamiserütmi ja tunnetades, kuidas hakkad rahunema, pinge kaob ja tasakaal saabub taas sinusse.
 
Kirjeldus roosa kvartsi kohta: www. kristallihaldjad.ee
 
 
 
9. juunil toimuval Antoniuse moeetendusel esitles Story of Afterlife oma teist kollektsiooni “Exposé”, mis on ideaalseks kaaslaseks kargetesse ja põhjamaistesse suveõhtutesse või hoopiski päikeselistesse sügispäevadesse. Tantsima lõkke ümber, imetlema maagilisi ja uduseid raba päikesetõuse, nautima sumedat melu õhtustes tänavakohvikutes. Valik on sinu. Õrnades toonides kollektsiooni vürtsitavad minimalistlikud, kerged ja sensuaalsed lõiked.
 
 
Kollektsioon on inspireeritud sidemest, mis tekib naise ja rõiva vahel. Kuidas kapiukse avamine võib ühtaegu kanda tagasi nii melanhoolsetesse mälestustesse kui olla ka esimeseks sammuks uute seikluste suunal. Kuidas rõivastel on eriline võime panna naist end tundma õrna, sensuaalse või hoopis vaprana. Bränd soovib julgustada naisi kaasa mõtlema, kuidas nad ennast kantavas rõivas tunnevad ning tegema keskkonnasõbralikumaid valikuid.
 
"Exposé" on loodud naisele, kes on ühteaaegu nii õrn kui ka julge, hindab nii mugavust kui ka ilu. Ning, kes soovib oma garderoobi valida  esemed, mis on loodud kvaliteetselt ja vastutustundlikult. Brändi kampsunid on valmistatud taaskasutatud materjalidest ja valmivad koostöös Uuskasutuskeskusega. Kudumite juures säilib unikaalsuse maagia, sest kahte ühesugust kampsunit siia maailma ei looda.
 
Suur, suur aitäh kõigile meid juba toetanud hooandjatele, kes aitavad meid samm sammult unistuste täitumise suunas. 
 

fotograaf: Maris Savik
 
 

Keskkonnasõbraliku kudumibrändi Story of Afterlife näituseprojekt

 • 27%raised
 • 1090€pledged
 • 7 days to go

Rakvere Waldorfschool aims to grow into a 9 grade school

 • 66%raised
 • 8796€pledged
 • 7 days to go

2123071

euros have been given to various projects

676

projects have been successfully funded

67854

backers have funded our projects

Successfully completed projects

Bombillaze kolmas kauamängiv CD

 • 102%raised
 • 4060€pledged
 • Funded12.05.2016

Days of Estonian Culture in Berlin 2016

 • 101%raised
 • 2271€pledged
 • Funded09.04.2016

Martin Uiboaid sport-paintballi võistlustele Millennium Series

 • 104%raised
 • 2900€pledged
 • Funded02.04.2016

Aita kaasa motospordi tippsündmuse, juunioride MM-i toimumisele

 • 101%raised
 • 5036€pledged
 • Funded16.06.2017
Successfully completed projects

Our partners