Aita kaasa uue Eesti noortefilmi “Polaarpoiss” sünnile!Kasutaja  Anu Aun projekt kategoorias Film & Foto

Head hooandjad!
 
2016. aasta kevadel soovime kinoekraanile tuua ühe tõeliselt raputava noortefilmi “Polaarpoiss”. Film on juba üles võetud ning montaažilaual, kuid selle lõpetamiseks vajame veel natuke teie abi. Teie toetusel, armsad hooandjad, valmivad filmi muusika, helindus ja värvikorrektsioon.
 
“Polaarpoiss” on film noortest ja noortele! Aga muidugi ka vanematele, vanavanematele ja õpetajatele, kes soovivad mõista seda sirguvat põlvkonda - nende muresid, soove ja väljakutseid. See on film kõikidele katkistele hingedele, kes vajavad lootust ning kõigile, kes tahavad ja saavad neid aidata!
 
 
“Polaarpoiss” on lugu keskkooli lõpetavast Mattiasest, kes unistab fotograafiaõpingutest Berliini Kunstiakadeemias. Sisseastumiseksamil öeldakse talle aga, et perfektsetest tehnilistest oskustest ei piisa, ta peab õppima oma hinge piltidesse panema. Eneseotsingute käigus kohtab Mattias säravat ja seiklushimulist Hannat, kes oma spontaansuse ja julgusega noormeest inspireerib. Enne kui Mattias arugi saab, tõmbab tüdruk ta endaga sündmustekeerisesse, mis seab ohtu kogu poisi tuleviku. Alles hiljem selgub, et Hanna hulljulged teod on tegelikult bipolaarse käitumishäire tulemus. Armukadeduse hoos paneb Mattias tahtmatult toime kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Teda aitaks vaid süüdimatuks tunnistamine. Selleks peab Mattias aga teesklema ainsat vaimuhaigust, mida ta tunneb: bipolaarsust.
 
 
MEESKOND: Režissöör-stsenarist Anu Aun / Operaator Heiko Sikka / Kunstnikud Jaagup Roomet ja Tiiu-Ann Pello / Fotograaf Renee Altrov / Kostüümikunstnik Kristina Lõuk / monteerija Margo Siimon / Produtsendid Priit Pääsuke ja Kaspar Kaljas, tootja Luxfilm. Osades: Roland Laos, Jaanika Arum, Katariina Unt, Jörgen Liik, Kaspar Velberg, Ülle Kaljuste, Andrus Vaarik, Rein Oja, Mirtel Pohla, Indrek Sammul, Henrik Kalmet, Joosep Jürgenson, Jaan Rekkor, Ene Järvis, Raivo Adlas, Ivo Uukkivi, Meelis Rämmeld, jt.
 
Teie abiga sündiv film jõuab kinno 2016. aasta märtsis.
 
  • 120 hooandjat
  • 5108€kogutud 5000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 07.Feb.2016

Sarnased projektid

Lühifilm "Rentsli krahvid"

  • 42%kogutud
  • 1169€toetatud
  • 12 päeva veel

Dokumentaalne lühifilm "Be Yourself"

  • 40%kogutud
  • 595€toetatud
  • 12 päeva veel