CrossFit Mängudele 2019Kasutaja  Anastassia Psenitsnaja projekt kategoorias Sport

Kallid Hooandjad!

Pöördun Teie poole, et saada hoogu oma unistuse elluviimiseks.
 


 

Minu nimi on Anastassia Psenitsnaja, olen 24 aastane noor ema, meditsiiniõde, CrossFiti treener ja sportlane. Minu spordikarjäär algas Narvas, kus ma sündisin ja elasin natuke rohkem kui 20 aastat. Alustasin oma sportlasekarjääri aerutamisega juba 8 aastaselt. Järgneva 14 aasta jooksul jõudsin tõusta 38-kordseks Eesti meistriks, maailma- ja Euroopa meistrivõistlustel saavutasin 10. koha ligi 40 osaleja seas. 7 aastat järjest olin Eesti parim aerutaja. Kui minu aeg aerutamises otsa sai ja pidin endale midagi uut otsima, tutvusin ma CrossFitiga.

2017. aastal alustasin oma esimesi treeninguid Narva Baza spordiklubis. Sellest ajast sai minust suur CrossFiti fänn. CrossFit on varieeruv ja mitmekülgne treening, mis ühendab palju spordialasid - võimlemine, tõstmine, jooksmine, ujumine, samuti on tähtis üldine vastupidavus ning jõud. CrossFiti parimaks omaduseks on iseenda limiitide pidev proovilepanek, mis sõltub puhtalt sellest, kui palju ja pühendunult treenida ning sinu enda tahtejõust ja iseloomust. Lisaks ühendab CrossFit erineva tausta ning isiksusega inimesi, kellest saavad parimad sõbrad ja toetajad nii treeningutes kui väljaspool spordisaali.

Nüüdseks olen treeninud ja ka ise CrossFit treeninguid läbi viinud Tallinn CrossFitis. Ka siin on pühendumine ja suur tahtejõud mind kõvasti aidanud ning 2018 aastal saavutasin Riias toimuvatel rahvusvahelistel CrossFit võistlustel "Battle of Riga" I koha. Kuna ma olen väga võistlushimuline, on alates CrossFitiga tutvumisest olnud minu suur unistus minna CrossFiti maailmameistrivõistlustele. Lisaks tahaksin muuta CrossFiti ka Eesti spordimaastikul nähtavamaks, et ka kõik teised Eesti inimesed saaksid proovida seda äärmiselt huvitavat ja füüsiliselt efektiivset spordiala, mille vastu minul nii suur kirg on tekkinud.
 


 

Alates 2019. aastast on CrossFit mängudel uued reeglid, mille kohaselt saab iga riigi meister võimaluse esindada Ameerika Ühendriikides toimuvatel finaalmängudel oma riiki. Kuna kaks viimast aastat järjest olen Eesti parim CrossFitter, siis tekkis mul võimalus oma unistus teoks teha ning olla esimene Eesti naine, kes esindab Eesti lippu Ameerikas CrossFit mängudel.

Mängud toimuvad 29.07 - 04.08.19 Madisoni linnas, Wisconsinis, Ameerika Ühendriikides.
 


 


 

Hooandja projektiga loodan katta kulud, mis viivad mind võistlusareenile. Kogutud raha katab minu sõidu- ja elamiskulud, sealhulgas lennupiletid, majutuse, toitlustuse, kohaliku transpordi ja võistlusel osalemistasu, kokku ligi 4500 euro ulatuses.

Kingitusi saab kasutada 2019 aasta jooksul. Postkaardid Ameerikast saab kätte kohe pärast võistlust.

Minu Instagram: https://www.instagram.com/anastassia_crossfit/?hl=ru
Tallinn CrossFit: http://tallinncrossfit.eu/et/
CrossFit Games: https://games.crossfit.com/games

Sarnased projektid

Eesti ratastoolivehklejad, edu Euroopa meistrivõistlustel!

  • 1%kogutud
  • 59€toetatud
  • 53 päeva veel

OSKAR EST22 HOOAEG JA VÄLISVÕISTLUSED

  • 53%kogutud
  • 4727€toetatud
  • 56 päeva veel