Unikaalne võimalus panustada Eesti esimese online ilukooli arengusse!Kasutaja  Circadian Beauty OÜ projekt kategoorias Haridus

Projekt

Meigikoolitus.ee online ilukool on keskkond ja kogukond, mis on kättesaadav kõikidele iluhuvilistele sõltumata asukohast ja maailmas toimuvast. See on koht, kus õpe käib omas tempos täpselt seal, kus parasjagu mugav on ja ajal, mis just sulle sobib.


 

See kool uudne ning erakordne just seetõttu, et esimest korda Eesti ajaloos on kõikidel naistel ja ka meestel võimalus õppida, kuidas ilumaailma professionaalid päriselt saavutavad imelisi tulemusi - neid, mida näha reklaamides, filmides, ajakirjades, fotoseeriates. Senimaani on selliste teadmiste osaliseks saanud vaid professionaalid, õppides pikki aastaid kui mitte terve elu, ning läbi intensiivse töökogemuse.
 


 

Meigikoolitus.ee programmid koondavad lihtsalt ning efektiivselt endasse kõik, mis edukaks teadmiste omandamiseks vaja - töövahendid, tooted, toodete kogused ja järjekorrad, parimad jumestustehnikad ning lisaks ka väärtuslike vahendite hooldamise praktikad. Kõiki materjale saadavad samm sammu haaval detailsed visuaalid, et oleks võimalikult selge ning lihtne olla ise enda professionaalne jumestaja ja ilulooja. Iga koolitus algab klassikalise "enne" ja "pärast" vaatega, et oleks momentaalselt selge, kuidas nullist sajani jõuda võib. Materjalid on koostatud PDF kujul, hõlpsasti loetavas piltidega illustreeritud formaadis, ikka selleks, et sedasi on igal iluhuvilisel mugav omas tempos kõike jälgida.
 


 

Nüüd aga kutsun Sind panustama selle unikaalse ilukooli arendamisse! Kuigi suur töö on juba tehtud, siis tõsisem töö on alles ees. Selleks, et keskkond oleks võimalikult kasutajasõbralik, hõlpsasti ülesleitav ning õppida oleks võimalik ka mitmes keeles, on mul vaja just Sinu abi.
 

Projekti autor

Tere, olen Monika Tustanovski, Meigikoolitus.ee looja, süda, kustumatu kirg ning õppejõud.

Jõudsin jumestuseni üsna hilja, alles 30ndate eluaastate alguses, ent see maailm oli armastus esimesest pintslitõmbest! Sai kiirelt selgeks, et senine teekond IT valdkonnas on pintsliviibutuste tõttu lõpule jõudmas ning minu süda kuulub jäägitult ilu valdkonda.

Olen läbi aastate osalenud väga mitmetel erinevatel projektidel:

Näiteks telesaated Rakett69, Aasta Säravaimad Tähed, Noor Meister on olnud alati südamelähedased. Või äsja kinodes linastunud Rain Rannu täispikk mängufilm "Lapsmasin" koos artistide PÖFF lõputseremoonia grimmiga. Legendaarne Tallinn Fashion Week on viinud jumestama imelisi modelle: Liina Stein, Perit Muuga ja Piret Kuresaar. Koos mitmete suurepäraste fotograafidega oleme üles pildistanud nii NATO kui ka Lennusadama meeskonna. Ja eriti südamelähedaseks on ilusad eesmärgid erinevate konverentside näol nagu Vaimse Tervise Mess või Suurseminar "Südametee ja hingelood".

Soovi korral saad tutvuda mu täismahus portfoolioga ning imeliste koostööpartnerite ja klientidega SIIN.

Kõik need projektid, nii suuremad kui väiksemad, on viinud mind jumestuses ning grimmis mitmete-mitmete sadade naiste kui ka meesteni igas vanusekategoorias. Läbi aastate on klientidel alati olnud samad küsimused - kuidas saavutada veatu, lihtne, naturaalne, minimaalselt maksimaalne jumestus, kuidas hooldada kõige efektiivsemalt nahka, kuidas toimetada juustega, milliseid tooteid kasutada, kust mida osta. Just need küsimused inspireerisid mind looma Meigikoolitus.ee ilukooli! Kõik esitatud küsimused saavad Meigikoolitus.ee keskkonnas vastuse ning enamgi veel. Olles õpetanud ning juhendanud ka sirguvaid jumestajaid, näen ennatlikult kuidas on kõige parem ja lihtsam edastada iluspetsiifilist informatsiooni, teadmiseid ja kogemusi. Tule, õpime ja arendame koos!

Lihtsuses ning selguses peitub võlu, kires ja tulihingelises armastuses oma töö vastu peitub edu! Koos saavutame kõik - enamgi veel!
 

Tööd ja nende valmimine

Hooandjate panusega planeeritud tööde valmimisajad on järgnevad:
 

 • Kohaliku turu ehk Eestis enamlevinumate makselahenduste lisamine kooli veebikeskonnale

Eeldatav valmimisaeg juuni 2023 - 1000 eurot.

Kuigi koolitusi saab ka praegu osta, pole hetkel olemasolev lahendus mugav ning platvormi piirangute tõttu on ka ostu vormistamine inglise keeles, mis on kindlasti kliendile palju segadust tekitav ning ei ärata usaldust. Ka vajab praegune makselahendust krediitkaardi olemasolu, mis ka toimib, ent meie oleme Eestis ikkagi harjunud hoopis teiste mugavustega (nt Maksekeskuse lahendused).
 

 • Veebikeskonna kasutajasõbralikuma platvormi arendus, mis annab rohkem paindlikkust klientide, õpilaste ja haldaja jaoks

Eeldatav valmimisaeg juuni 2023 - 8000 eurot.

Kuigi praegune veebikeskkond on kaunis ning teeb silmale pai, on seal siiski palju tööd funktsionaalsustega. Praegu kasutusel olev lahendus (wix.com) ei anna eriti võimalusi ilma arendaja pideva abita kohandada protsessi ning materjale päris nii nagu seda vaja oleks. Seetõttu tuleb võtta ette suur, ent äärmiselt vajalik töö, kolida ümber teisele platvormile (shopify.com või voog.com) ning seal viimistleda absoluutselt iga samm võimalikult lihtsaks, mugavaks ning toimivaks. Üks väga suur murekoht praegusel platvormi on lokaalsete maksevõimaluste puudumine ning neid võimalusi paraku pole võimalik ka lisada. See suur töö on eelkõige just klientide ning õpilaste huve silmas pidades vajalik!
 

 • Eesmärk - Veebi lokaliseerimine kakskeelseks - Eesti keelne sisu vajab korrektuure ning seejärel saab kool täismahus juurde uue maailmas kõige levinuma suhtluskkeele: inglise

Eeldatav valmimisaeg september 2023 - 2000 eurot.

Eesti Vabariigis on riigi keeleks eesti keel, ent meie kultuuris elab ka palju neid iluhuvilisi kes eelistavad õppida näiteks hoopis inglise keeles või teinekord on inglise keel palju mugavam. Seetõttu vajab õppekeskkond koos materjalidega tõlkimist lisakeelde ning implementeerimist veebi. Inglise keelde tõlkimisega sillutame tee maailma vallutuseks kuna suur unistus on jõuda kooli ning selle programmidega ka rahvusvahelisele maastikule!
 

 • Eesmärk - Veebi lokaliseerimine kolmkeelseks - Lisaks riigi ameltikule keelele ning ühele maailmakeelele lisandub veel üks riigis enamlevinud keel: vene

Eeldatav valmimisaeg september 2023 - 2000 eurot.

Lisaks eesti keelele on Eesti Vabariigis laialt levinud ka vene keel, seetõttu ei saa ka seda keelt kuidagi kõrvale jätta. Kooli eesmärk on jõuda kõigini ning pakkuda õpet mugavalt mitmes keeles.
 

Üleskutse hooandjatele

Ka kutsun hooandjaid testima õppematerjale ning andma tagasisidet läbi objektiivse pilgu nii materjalide kui ka veebikeskkona osas. Iga hooandja panus on hindamatult väärtuslik!

Olgu selleks kingitus "Noppeid koolitustelt" või hoopis terve programm, ootan just Sinu tagasisidet! Kuna kool on alles verivärske, siis pole veel saanud objektiivsete pilkude tagasisidet ning see oleks vaat et isegi kõige väärtuslikum nüanss kogu Hooandmises. Programme luues olen lähtunud sellest, kuidas oleks just Sinul mugav informatsiooni omandada aga professionaalina ei pruugi ma alati läbi kellegi teise pilgu näha.

Ootan sinu mõtteid, olgu need millised tahes. Kui Sulle meeldis kogu materjal siis ole hea, kirjuta mulle! Kui sa näed mõnda murekohta, just arusaadavuse osas, kirjuta mulle! Koos loome midagi maagilist!

Tagasiside ja mõtete saatmiseks mugav vorm asub SIIN
 

Kingitused hooandjatele

Kingitusi on mitmeid ning need annavad maiku nii kooli õppetööst kui ka sellest, kui unikaalsed kõik materjalid on. Suurimaid hooandjaid ootab üllatusena ekslusiivne masterclass minuga, kollektiivselt või täiesti personaalselt!

Maiguandjad koolitustest kingitustena on nopped kooli programmidest, just need mis on igapäevases jumestuses kõige olulisemad punktid ning millega võibki piirduda kui muuks pole aega, soovi või harjumust. Nendeks maiguandjateks on:

 • Noppeid koolitustelt: Näonaha ettevalmistus jumestuseks
 • Noppeid koolitustelt: Silmade ümbruse korrigeerimine
 • Noppeid koolitustelt: Kulmude korrigeerimine

Tõsisemad kingitused tulevad Meigikoolitus.ee jumestuskoolituste valikust:

 • Loomulik meik endale
 • Glam meik endale
 • Pruudimeik endale

Kingituste juures boonusena on olemas ka Meigikoolitus.ee valikust baaskoolitused:

 • Näohoolduse ABC
 • Juuksehoolduse ABC

Ent kõige magusamad kingitused on kordumatud - Masterclass vormis minu poolt läbi viidavad koolitused Tallinna kesklinnas hästivarustatud õpperuumis, seda kas siis grupina või täiesti üks-ühele privaatselt. See on unikaalne võimalus omandada professionaalseid teadmisi vahetu õppena mugavas keskkonnas, eriti kuna selliseid koolitusi tehakse enamjaolt, ja ka siis harva, eranditult ainult professionaalidele.

Haara võimalusest kinni ning rikasta oma teadmisi terveks eluks! 

 • 1 hooandjat
 • 1€kogutud 1000€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 21.Mar.2023

Sarnased projektid

Eesti noored insenerid päikeseautode meistrivõistlustele!

 • 71%kogutud
 • 35413€toetatud
 • 21 päeva veel

Tansaania koolijuht toob Eesti koolidesse avatud vestlusringid!

 • 30%kogutud
 • 1246€toetatud
 • 21 päeva veel

Päev täis teadust!

 • 0%kogutud
 • 0€toetatud
 • 55 päeva veel