Free Flow Studio esindusgrupi osalemine Dance World Cup’i finaalisKasutaja  Liis Siitan projekt kategoorias Kultuurisaadikud

Free Flow Studio esindusgrupp FUSION on pääsenud taaskord Dance World Cup-i finaali. Eelmine kord osalesime samal võistlusel kaks aastat tagasi ning saavutasime 9. koha kaasaegse ja moderntantsu täiskasvanute kategoorias ning 15. koha show ja jazztantsu täiskasvanute kategoorias. Lisaks sellele kutsuti meid esinema säravamate esituste ja võidutantsude lõpugaalale. MM-ilt saadud emotsioonid ja kogemused andsid meile väga palju innustust ja tahet juurde, et püüelda veel kõrgemale ja kaugemale.
 


 

Osalesime see aasta taaskord video eelvoorus ning kaks meie tantsu valitigi DWC finaali. Tänu sellele saime võimaluse sõita juuni lõpus Hispaanisse Sitgesisse, et näidata, milleks on üks pisike Eesti riik võimeline tantsumaastikul.

Dance World Cup toimub see aasta juba 10ndat korda ning omavahel on võistlemas tuhandeid tantsijaid 51 erinevast riigist. Nii osalejate kui ka riikide arv kasvab iga aastaga ning seetõttu suureneb ka konkurents. Oleme väga uhked, et Eesti on pääsenud nii suurele võistlusele ning anname endast parima, et tihedas rebimises silma paista ja Eesti nime tantsumaastikul aina enam nähatavale tuua.
 


 

Meie stuudio esindusgrupp sai alguse 2010. aastal Kopli pisikeses tantsusaalis. Fusion on läbi aastate palju arenenud, kasvanud ja oma koosseisu muutnud. Hetkeseisuga moodustab grupi koos treener Alice Aleksandridiga kokku 16 liiget, kellest enamus on kooli- ja üliõpilased, kuid gruppi kuuluvad ka kõrgharidusega tööinimesed. Fusion on loominguline tantsupere, kes väärtustab individuaalsust ja originaalsust. Meie eesmärk on teha tantsumaailmas midagi uut ja seninägematut, mis iseloomustab meid inimeste ja tantsijatena.
 


 

Eestit esindavad:
Alice Aleksandridi – koreograaf/juhendaja
Roman Burkovski - treener

Tantsijad ja tiim:
Grit Tarvis
Liis Siitan
Laura Barbo
Daniil Volkov
Johanna Lamp
Ann Lakspere
Kertu Orul
Reene Teder
Keily Sengbusch
Merilin Veeber
Lisa Jennyfer Benita
Hanna Kristiina Anteploon
Rea Haljasmäe
Meeri Vainola

 


 

Alates 2009. aastast tegutsev tantsustuudio Free Flow on kogukond loovatele individuaalsust hindavatele tantsuhuvilistele lastele, noortele ja täiskasvanutele. Algselt ainult tantsule keskendunud stuudio laiendas aastal 2013 oma tegevust ka muusika suunal. Free Flow Studio suur pere jagab oma õpilastele motivatsiooni, innustust, eneseväljenduse ja isikupärasuse otsinguid ning ühist rõõmu loomingulisest protsessist. Väärtustame väga individuaalsust, kuid samas ka ühtsust ja võrdsust ning naudingut tantsust ja muusikast.

Selleks, et saaksime Hispaaniasse sõita, vajame natuke Teie abi! Teie toetusel saame endale soetada lennupiletid võistlustele ja pärast koju tagasi. Iga toetus on oluline ja oleme väga tänulikud kõigile, kes meie ettevõtmisele õla alla panevad.

 

Oleme teile kõigile äärmiselt tänulikud!
 


 

Meie tegemiste kohta saate lähemalt uurida:
www.freeflowstudio.eu
https://www.facebook.com/freeflowstudio/
https://www.instagram.com/ffs_fusion/
www.alicealeksandridi.com
https://www.youtube.com/user/freeflowstuudio

 

Meie suur-suur tänu:

Holger Ollema

Tallinna Ülikooli Akadeemiline Raamatukogu

Vapiano

  • 73 hooandjat
  • 1789€kogutud 1615€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 17.Jun.2018

Sarnased projektid

Aita noorel Eesti lauatennisemeistril koguda maailma reitingupunkte Dohas

  • 64%kogutud
  • 2550€toetatud
  • 8 päeva veel

Toeta Isabel Lovina Olssoni teekonda Euroopa Meistrivõistlustele 2024

  • 88%kogutud
  • 660€toetatud
  • 28 päeva veel