Loome koos unistuste TsirkusemaailmaKasutaja  MTÜ AD Productions projekt kategoorias Sündmus

Hea Hooandja!

Oled sa kunagi unistanud tsirkusetrikkide tegemisest?

Tule 8.–10. juunini Haapsallu, sest juuni alguses toimub uus kaasaegse tsirkuse festival HOOG, kus saad maailmakuulsaid etendusi näha ja ise trikke teha!

Festivali ühe osana ehitatakse Haapsalu Kultuurikeskuse ette suur TSIRKUSEMAAILM, kus igaühest võib professionaalsete juhendajate käe all saada tsirkuseartist. Tegu on teistmoodi seikluspargiga, kus väljakutsuv rada viib sujuvalt läbi tänapäevaste tsirkusedistsipliinide nagu monorattad, rippuvad kangad, trapetsid, rõngad, žonglöörimine ja palju-palju muud! Tulla võib üksi, pere, klassi või sõpradega - kõik on oodatud.

Pane festivali HOOG Tsirkusemaailmale nimi!

Inimesel, kes toetab Tsirkusemaailma loomist Hooandja platvormi vahendusel enim, on võimalus anda suurele võlumaailmale enda nimi, aga miks mitte oma ettevõte, sõbra, kallima või kelle iganes!

Projekti toetaja annab hoo väga unikaalsele võimalusele, sest Eestis on võimalik korraga nii palju erinevaid tsirkusealasid proovida ainult Tallinna erastuudiotes trennis käies.

Andke meile hoogu ja kohtumiseni HOOG festivalil juba juunikuus!

Foto autor Anne Bouillot grupp El Nucleo

 

Ahjaa! Kui küsid, mis on HOOG festival?

Uus tulija - rahvusvaheline kaasaegse tsirkuse festival HOOG ühendab etenduskunstid ja pakub põnevat nii suurtele kui väikestele. Festivali programm on täis füüsilist meisterlikkust ja kunstiliselt kaunis vormis sõnadeta lavastusi. Näha võib maailmakuulsaid artiste Saksamaalt, Soomest, Prantsusmaalt ja mujalt üle maailma.

Peaesineja, artist Matthias Romir on enam kui 20 aastat loonud žongleerimise, objektiteatri, klounaadi ja videokunsti piirimail mänglevaid lühilavastusi. Haapsalu kultuurikeskuses etendub lavastus “Life is Short Stories”. Etendust mängitakse ka Tallinnas, Vene Teatris.

HOOG etendused Haapsalus toimuvad Kultuurikeskuses ja selle ümbruses, kuid palju põnevat saab toimuma ka linnatänavatel, hoovisoppides või mere ääres.

Festival pakub üllatavaid elamusi ja praktilisi kogemusi nii sõpruskondadele kui ka peredele, sest etenduste kõrvale on loodud haridusprogrammid ning sotsiaalse tsirkuse projektid, mis kaasavad algajad tsirkusehuvilisi, professionaale ja erivajadustega inimesi. Tänavatoit on tervislik nagu kogu sündmus. Oleme austavad end ümbritseva keskkonna suhtes. Loomi  laval ei näe.

Foto autor Tom Schneider artist Matthias Romir

 

HOOG festivali korraldab AD Productions MTÜ

* Aitäh video tegijatele Raido Pedak, Elisa Avik, Piia Põldmaa, Pille Kannimäe, Adeele Tähemaa.
* Aitäh Blue Dot Sessionile videos oleva loo “Slow Srtuff” kasutamise eest.

 

Lisainfo auhindade kohta:

* “Värvitsirkuse töötuba” toimub 10. juunil kell 13.00 Haapsalus. Töötuba on 12 inimesele ja kestab 2-3 h. Lisainfo info@hoogfetsival.ee.

**”Keraamika töötuba” koos glasuurimisega on mõeldud sõpruskonnale kuni 10 inimest ja toimub Nõmme Klaasi- ja Keraamikastuudios Tallinnas (Võsu tn 5). Toimumisaeg kokkuleppel stuudioga. Lisainfo www.klaasjasavi.ee.

Kõik teised kingitused saab kätte festivali ajal infoletist.

 
  • 61 hooandjat
  • 6001€kogutud 6000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 04.Jun.2018

Sarnased projektid

Haapsalu varajase muusika noortelaager 2024

  • 125%kogutud
  • 1880€toetatud
  • 7 päeva veel

Talendishow "Annetekoda" – Aitame Eestimaa annetel särada!

  • 6%kogutud
  • 275€toetatud
  • 42 päeva veel