Murdmaasuusatajad rahvusvahelistele tiitlivõistlusteleKasutaja  Suusapoisid projekt kategoorias Sport

Meie oleme Suusapoisid Anders, Simo ja Hendrik, kes lähevad sel talvel jahtima kõrgeid kohti Üliõpilaste Taliuniversiaadil, Juunioride Maailmameistrivõistlustel ning ka Pekingi Olümpiamängude pileteid. Kolmepeale on meil ette näidata kokku 11 Eesti Meistritiitlit, Tartu Maratoni 6. koht ja rullsuusatamise Maailma Karikavõistluste sarja poodiumikohad.
 


 

Usume, et meeskonnana koos suudame suusatada Eesti murdmaasuusatamise tagasi tippu ning olla maailmaga konkurentsivõimelised juba sel talvel. Seni oleme kraapinud kokku suure osa ressurssidest oma taskutest, kuid selleks suuremaks tõukeks peame otsima hoogu mujalt.

Selle projekti toetus on mõeldud meie hooaja ettevalmistuslaagrite läbiviimiseks Põhja-Soomes Levil ja Kesk-Euroopa mäestikus, ning osalemiseks rahvusvahelistel FIS võistlustel Olosel ja detsembris Šveitsis toimuval Taliuniversiaadil.

Kui soovid abikäe ulatada, siis ole hea ja lisa palun hoogu endale taskukohase summaga!

Kuna võistlushooajal on väga kiire, siis toimetame kingitused kätte personaalselt suheldes peale võistlushooaega aprillis või mais. Samuti lepime personaalselt kokku veebikursuse ja treeningute korralduse.

Suur aitäh!

Saad meil silma peal hoida ka sotsiaalmeediakanalite kaudu:
Instagram 
TikTok