Sing'n'Joy Provo 2016.Kasutaja  TTÜ Vilistlaste Naiskoor projekt kategoorias Kultuurisaadikud

Kes me oleme?
 
 
Tallinna Tehnikaülikooli  Vilistlaste Naiskoor kasvas välja TTÜ Akadeemilisest Naiskoorist 1983.a. Koori asutajadirigendiks oli Silvia Mellik. Täna laulab meie kooris  40 särasilmset ja tegusat lauljat erinevatelt elualadelt. Koori juhatavad  Andres Heinapuu (EMTA) ja Tiina Selke (TLÜ). Koori  imeliselt hea laulukõla  paneb paika hääleseadja Maila Ploomann. 
 
 
Osaleme väga aktiivselt Eesti koorielus, andes igal aastal mitmeid täispikki kontserte nii Tallinnas kui ka maakondades. 2006.aastal valis Eesti Naislauluselts meid  aasta naiskooriks. Osaleme kultuuriintegratsiooni projektides „Hrustalnõi klutš“  ja „Muusikasillad“. Eesti Naislauluseltsi korraldatud 2015 aasta naiskooride võistulaulmisel saavutasime oma kategoorias hinnatava III koha. Meie tegemistega saab tutvuda kodulehel.
 
Võimaluste piires püüame  osa võtta eesti koorimuusika ja kultuuri tutvustamise eesmärgil ka  välisfestivalidest. 2015 aasta kevadel osalesime rahvusvaheliselt tunnustatud koorikonkursil  Iirimaal  Corkis. 
 
 
Käesolevas lauluaastaks sai koor kutse osaleda rahvusvahelisel koorifestivalil Sing’ Joy Provo 2016, mis toimub 16.-20.märtsil 2016 Ameerika Ühendriikides Salt Lake City lähedal.  Kuna meie koor ei ole varem kordagi USA-sse reisinud, siis pakuks see festival meile võimaluse tutvustada eesti koorilaulu ja kultuuri üle ookeani Põhja- Ameerikas. Reisimine nõuab siiski suuri väljaminekuid lennupiletite, transpordi ja majutuse näol. Et me saaksime nõutud arvulises kooseisus Provo  konkursil esineda, pöördume taotlusega Hooandja poole.
 
Kuidas me Teid täname?
 
Kõiki hooandjaid täname kogu südamest ja võtame teiega isiklikult ühendust.
 
Kõik hooandjad on palutud  kevadkontserdile 21. aprillil 2016  Tallinnas. Tänukingitusteks on meie koori CD-d ja DVD-d ning koori enda lauljate poolt valmistatud käsitööesemed.  Tänukingid anname üle tänukontserdil või toimetame kohale posti teel. Vastavalt kokkuleppele oleme heal meelel nõus looma meeleolu Teie enda korraldatud peol.
 
Loe lisaks siit: