RoheValik: Eesti esimene vegan supermarketKasutaja  Eriti Metsas OÜ projekt kategoorias Söök ja jook

TEADAANNE: Eesti esimene vegan supermarket tuleb Tallinna kesklinna vana jahikaupade poe asemele! Vaata lähemalt. Kampaania vajab veel natukene hoogu ning siis saamegi selle koos reaalsuseks teha!
 


Kujutage ette avarat valgusküllast poodi, kus kogu kaup ongi ainult taimne ning looduse- ja loomasõbralik. Iga inimene saaks sinna sisse astuda ning proovida, mismoodi maitseb taimne kala, taimsed “liha”vorstid või juust. 

Sellest ei saaks “Meka” vaid taimetoitlastele ja veganitele vaid see oleks koht, kus igaüks, kes soovib taimse toidu osakaalu oma menüüs suurendada, saaks parima kraami kohe kätte. Seda kas siis füüsilisse poodi ise ostlema tulles või e-poest endale koju tellides.

ROHEVALIK.EE E-POOD

Just selliseid unistusi kasvatades oleme paar kuud tagasi asutanud RoheValik.ee - 100% taimse veebipoe, kus pakume vanu häid lemmikuid ning palju sellist kaupa, mida Eestis varem saadavalgi ei ole olnud. Tahame näidata, et taimne toitumine ei pea olema igav ega üksluine, vaid et väga palju ägedaid alternatiive on juba täna olemas!

TAIMNE TOIT ON TULEVIKUTOIT

Taimne toit on tulevikutoit - aina rohkem inimesi soovib suurendada taimsete toodete osakaalu oma menüüs kas siis armastusest loomade vastu, tervislikkuse või keskkonna hoidmise põhimõttel või lihtsalt huvist selle vastu, mida head taimedest toota saab. 

Eestis täna veel sellist 100% taimset supermarketit ei ole ning meie soovime tuua tuleviku ka Eestisse. 

MIDA HOOANDJATE ABIGA ÄRA TEHA SAAME?

Hetkel ei ole meil veel sellist võimekust pakkuda nii laia valikut tooteid kui me tegelikult teha sooviksime.   

Hooandjate abiga saaksime soetada endale suured korralikud külmikud, mis võimaldaks meil pakkuda laia valikut külmkapi-tooteid. Ootame juba väga, et saaksime pakkuda oma klientidele Eesti suurimat valikut taimsetest lihadest, juustudest, kohukestest ja valmistoitudest. 

Samuti saaksime soetada endale korralikud lahtiste toodete konteinerid, et poes müüa kaaluga erinevaid (mahe)pähkleid, kuivatatud puuvilju ning maiustusi. Soovime toetada pakendivabadust ning anda inimestele võimaluse osta tooteid just nii palju ja just sellises pakendis nagu nad ise soovivad. 

Poe ülesseadmisega kaasneb palju kulusid alustades sisustusest kuni turvasüsteemi ning triipkoodideni välja. Täna hooandjatele saaksime teha füüsilise poe tunduvalt ägedama ning selle kiiremini käima lükata kui vaid oma jõududega suudaksime.

KUHU JA MILLAL POOD TULEB?

Avame Eesti esimese vegan supermarketi kas Tartu või Tallinna kesklinnas. Kindlasti asub see kohas, kus on hea ligipääsetavus ühistranspordiga ning ka parkimisvõimalus. Mitmed potentsiaalsed pinnad on juba välja vaadatud, aga täpne asukoht selgub kampaania jooksul. 

Loodame poe avada hiljemalt selle suve jooksul.

Samuti jääb tegutsema meie e-pood, mille valik saab tänu hooandjatele tunduvalt laienema. See tähendab, et ükskõik kus Eestis paiknete, saame oma uue laia valikuga pakid ikkagi samamoodi teieni saata!

MILLAL MA OMA KINGITUSE KÄTTE SAAN?

Inimesi, kes meisse usuvad ning toetavad, täname koheselt kui kampaania edukaks osutub! 

“Shop & Dine” kogemusega lepime kokku koheselt kui pood valmis on ning ööbimiskogemuse Tartu DuoLofti luksuskorteris saame juba alates maikuust teile broneerida. (teie vabalt valitud ajal)

 

Meie tegemisi saad jälgida ning kingituste kohta rohkem uurida:

RoheValik Facebookis

RoheValik Instagramis

DuoLoft korterid (eesti esimene luksus-kortermaja koos suure kinosaali, jõusaali ning kõrgeima korruse vaatega ajaloolisele Jaani kirikule)

 

Seiklemiseni!

  • 406 hooandjat
  • 11815.50€kogutud 10000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 07.May.2021

Sarnased projektid

Rohelise Maja kogukonnakohviku uus katus

  • 73%kogutud
  • 10886€toetatud
  • 30 päeva veel

Salt restorani kriisiremont

  • 21%kogutud
  • 633€toetatud
  • 31 päeva veel