Saadame Viktoria maailma vallutama!Kasutaja  Viky Viktoria projekt kategoorias Kultuurisaadikud

Mina olen Viktoria Borgmann ja mulle on antud võimalus minna Eestit esindama Hiina rahvusvahelisele iludusvõistlusele Mrs.Globe.

Osalesin sellel suvel Eesti Iluduskuninganna võistlusel, kus mind pärjati Mrs. Estonia 2017 tiitliga. Selle tiitli võidu puhul saingi kutse Mrs.Globe võistlusele.

Võistlusel on esindatud kaunitarid 70 riigist üle maailma ja see toimub käesoleva aasta detsembri kuus.

Mrs. Globe on rahvusvaheline võistlus, kus hinnatakse osavõtjate välist sära, talenti ja andekust. Minu ülesandeks oleks esindada Eesti riiki, kultuuri ja ühiskonda ning oma tantsu-, laulu- ja näitlemisoskusega näidata eesti naiste tarkust ja ilu.

Soovin tõestada, et eesti naises on külluslikult ilu, ettevõtlikust ja šarmi. Ka väikestel riikidel on väärilised võistlejad olemas. See on raske ja vastutusrikas võistlus. Seal osalemine ei ole lõbu vaid väga pingeline töö, mis nõuab suurt julgust, arukust, pealehakkamist, sotsiaalseid ja poliitilisi oskusi. Ettevalmistusi olen teinud juba mittu kuud.
 
Natuke minust

Olen terve elu olnud laval tantsija ja näitleja, osalenud paljudes teatrietendustes, filmides ning telereklaamides..

Mrs. Estonia 2017 tiitlikandja 2016 aasta Baltimaade 3. koht kizomba tantsudes. Eestimaise luksuskosmeetika brändi Blessix reklaamnägu

Tunnen, et olen valmis võtma enda õlgadele seda vastutust, et esindada kogu meie väikest riiki Hiinas. Suurel laval tuhandete pealtvaatajate ning sadade tuhandete televaatajate ees tuleb seista enesekindlalt ja väärikalt!
 


Kuidas saad mind toetada?

Mitmete heade sõprade ja sponsorite abiga on juba suur osa vajaminevast soetatud. Õhtukleidid, samba ladinatantsu kostüüm talendi vooruks, bikiinid, eesti lipp, erinevad rekvisiidid ning  eesti sümboolikaga kingitused teistele võistlejatele.

Nüüd on jäänud veel välja maksta Kristiina Viirpalu poolt disainitud finaalkleit, lennupiletid ja osalustasu. Siinkohal pöördungi abi saamiseks Teie poole, head toetajad!

Mrs. Globe finaal  toimub 12. detsembril 2017 Hiinas

Ette tänades,
Viktoria Borgmann

  • 13 hooandjat
  • 1060€kogutud 1000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 05.Dec.2017

Sarnased projektid

Rahvusvaheline graafikanäitus Scala cromatica

  • 2%kogutud
  • 40€toetatud
  • 53 päeva veel