Saare naiste postitantsKasutaja  Helen Reimand projekt kategoorias Sport

Küsimused, millele leiad vastused:

 • Mis on plaanis?
 • Miks see vajalik on?
 • Postitants on sport? Aga miks riietus nii napp?
 • Kes on Helen?
 • Miks mehed peaksid seda projekti toetama?
 • Milleks kasutan Hooandja rahastust?
 • Puudu on Sinu toetus!
   

Mis on plaanis?

Olen võtnud oma südameasjaks rajada Saaremaale oma postitantsu treeningprogramme pakkuva stuudio, kuna Saaremaal puuduvad vastavad võimalused.

See pole mitte ainult koht, kuhu tulla postitantsu tegema. See on keskkond, kus oled ümbritsetud teiste toetavate naistega, motiveerides üksteist edasi pürgima positiivsema sisemaailma suunas. Soovin sellega luua arenguvõimalust igas vanuses naistele, mis arendaks nii füüsilist aktiivsust kui ka sisemist heaolu.
 

Miks see vajalik on?

Regulaarne postitantsu treening aitab vabaneda sisemistest kompleksidest. Postitants tasakaalustab jõutreeningut naiselikkusega. Keha oskuslik ja graatsiline valitsemine tõstab naiste
enesekindlust ja motiveerib rohkem trenni tegema. Nii tõuseb enesehinnang ja päeva jooksul tekkinud stress kaob. Olen kogenud, et enesega rahuloleva ja ennast tõeliselt väärtustava naise ellu saavad tulla ainult head suhted ja suured kordaminekud.
 


 

Postitants on sport? Aga miks riietus nii napp?

Rõõm on märkida, et Rahvusvahelise Spordiliidu Ülemaailmne Assotsiatsioon (GAISF) tunnustab postitantsu rahvusvahelise spordialana. See on esimene suur samm potentsiaalselt olümpiamängudele jõudmiseks. Samuti loodan, et see aitab inimestel paremini mõista, et postitants ei tähenda striptiisi. Lühikesi riideid kantakse trennis seetõttu, et nahk haakub postiga.
 

Kes on Helen?

Trenni - esialgu crossfiti - hakkasin tegema alles kahekümnendate eluaastate alguses Ameerikas. See on küll väga arendav ala, aga tundus minu jaoks liiga maskuliinne. Hindan jõu ja osavuse näitamist naiselikult. Postitantsus leidsin Eestisse tagasi kolides täpselt selle, mida vajasin. Graatsia leidmine iseendas tekitas minus uhkust. Postitantsu harrastades märkasin, et mu elu läheb rõõmsamaks. Mu isikupära tuli rohkem esile. Mu kõnnak muutus enesekindlamaks. Tänu postitantsule olen avastanud palju naisi, kes väärtustavad samu asju, mis minagi.

Tahe areneda juhatas mind lõpuks treeneritööni. Soovin treenerina aidata ka teistel üles leida oma sisemine kangelane. Olen läbinud rahvusvahelise "XPERT Teacher Training" postitantsu treeneri programmi ja taotlen Eesti treenerikutset. Olen ennast arendamas käinud Taanis ja Venemaal ning loomulikult Tartu ja Tallinna väga andekate postitantsijate juures, kellele panuse eest olen alati tänulik. Ma tean, et iga naine saab postitantsuga hakkama, sest mina ju sain!
 

Miks mehed peaksid seda projekti toetama?

Õnnelik naine on lähisuhetes positiivse energia allikas. Inimene peab eelkõige hoolitsema enda keha ja hinge eest, et hoida kodune õhkkond rõõmsa ja vabana. Õnneliku naisega kodu atmosfäär on harmoonilisem.
 


 

Milleks kasutan Hooandja rahastust?

Praegu pakun postitantsu personaaltrenne ja ilma postita tantsu ja venituse grupitrenne. Soovin hooandjate abiga hakata pakkuma postitantsu grupitreeninguid.

Puudu on aga ruum ja postid, mille peal treenida. Vaja on spetsiaalselt postitantsuks loodud poste, millel on nii pöörlev kui staatiline funktsioon. Need tuleb ka väga turvaliselt paigaldada. See moodustab suurima osa projekti eelarvest. Järgmisel kohal on ruumi remont. Peame paigaldama terve seina kõrgeid peegleid, et trenni ajal ennast jälgida ja nii oma tehnikat parandada. Et ilm ei mõjutaks, tuleb hankida ja paigaldada korralikud valgustid ja kardinad. Vaja on ka joogamatte ja -plokke painduvuse arendamiseks.

Kui kogume rohkem raha, saame osta paksud heitematid, mida trikkide harjutamisel kukkumise kaitseks kasutada. Vaja on ka massaažirulle, joogarattaid, õhurõngaid ja õhukangaid venitus- ja akrobaatikatundide jaoks. Soovin osta mitmeid postitantsu triki- ja tehnika raamatuid, et harrastajad saaksid teooriaga lähemalt tutvuda. Lisaks on trennide läbiviimiseks vajalik hea helisüsteem.
 

Puudu on sinu toetus!

Saaremaa naised juba ootavad!

Treener on olemas. Eesmärk on olemas. Plaan on olemas. Puudu on veel vaid sinu toetus!

Aita luua Saaremaa oma postitantsu stuudio ja toeta Saare naisi!

Aitäh tähelepanu eest, armas lugeja!
 

Kingitused
 


 


 

 • 165 hooandjat
 • 5146€kogutud 4900€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 21.Sep.2020