We Are All OneKasutaja  evelynelulill projekt kategoorias Muusika

Siin kuulamiseks üks pala nimega Michael Archangel, meie salvestuselt eile, 5 sept. Linnahalli studios koosseisus kontrabass, tšello, viiul, flööt, keyboards, laul ja djembe.
 

Tere kõigile Hooandjatele.

Käesolev muusikaprojekt on sündinud jumalikust inspiratsioonist ja kutsest luua suuremat ühendust Teadlikkusega, sellega, kes me oleme. Mina, Evelyn Kanepi, olen laulja ja laululooja, olen tänulik, et eelmisel aastal 2015  Sri-Lanka saarel elades, puudutas mind Suur Vaim mõttega, panna muusikasse Sõnumid ja Palved, mis on edastatud Ülestõusnud Meistritelt, mille üleskutseks on mäletada ja vastu võtta oma Jumalik Päritolu ja Terviklikkus - Rahu, Harmoonia ja Rõõmu energias. Minu rõõm on seda mõtet kanda ja jagada koos teiega. Inimkonna üheks suuremaks kannatuse allikaks on olnud lahusoleku Illusioon Loojast. Me oleme kõik üks, elame ajal, mil kõik taevased ja maised väed on toetamas ja õnnistamas meie ärkamist ja vabanemist. Armastan muusikat ja minu unistus on käesoleva projekti läbi anda oma panus, et ühendada maailma veelgi suuremas tões, armastuses, teadlikkuses ja üksolemises. Oleme üks terviklik Looja väljendus ja sellest ka käesoleva albumi pealkiri We Are All One.

 

 
 
Minu teekond lauljana on olnud mitmekesine ja värviküllane. Olen alustanud oma teekonda tütarlastekoor Ellerheinas, kustkaudu ka minu esimesed sügavamad kogemused ja elamused ühtsustundest läbi muusika. Hilisemalt olen jätkanud õpinguid EMTAs Klassikalise laulu erialal ja töötanud lisaks lauluõpingutele mitmete kollektiividega, nagu Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Kammerkoor Voces Musicales ning samuti koostöö mitmete väiksemate kammeransamblitega. Armastus kammermuusika vastu elab minus endiselt ja jätkuvalt.
 
Albumi We Are All One koosloomises osalevad mitmed armastatud eesti muusikud. Nende seas Andreas Lend tšellol, Hanna-Liis Nahkur viiulil, Tõnis Tüür kontrabassil, Oksana Sinkova flöödil, Jelena Ossipova kitarril, Ian Mikael Kirss djembel. Koostöös India muusikutega on ansamblit täiendamas India pillidest zitar, banzur, harmonium, tablad ja hank. Iiri pillidest on kõlamas Bohran. Muusika on aranžeerinud armastatud muusik ja helilooja Andrus Rannaääre. Plaadi lõppviimistlus ja osaline salvestamine toimub Indias, Bangalorei linnas. Plaat valmib novembrikuus. Teie toetus on vajalik salvestusega seonduvate kulude katteks eestis ja ka osaliselt Indias. Selle projekti kaasloojatena soovin tänada nii nähtavaid, kui nähtamatuid toetajaid, Jumalat kõigis ja kõiges. Auhindasid jagan  teiega esimesel võimalusel (detsemrbikuu jooksul) ja siis annan ka täpsemat infot esitluskontserdi osas. 
 
Tänus ja armastuses,
teie Evelyn
 
Kuula ka meie teisi lugusid Youtube-ist:

 

 

Sarnased projektid

Kulno Malva kolmas sooloalbum "Akordionimeditatsioonid"

 • 102%kogutud
 • 2755€toetatud
 • 6 päeva veel

Bourbon Sugar albumi "Make a Wish" väljaandmine vinüüli ja CD'na

 • 48%kogutud
 • 950€toetatud
 • 26 päeva veel

Jazzviiuldaja ja laulja Ingrid Hageli plaadi New Beginning väljaandmine

 • 74%kogutud
 • 805€toetatud
 • 12 päeva veel

Arg Part debüütalbum

 • 118%kogutud
 • 2955€toetatud
 • 5 päeva veel