Tootesari “BAAS nr1”User's  taavi ja anni varm project in the category Design

Käesolev projekt on tootesari: Baas nr1 ja ekstrad.

Baas nr1 on sisustusaksessuaar, esimene sarjast “BAAS”. Baas nr1 on iseseisev küünlajalg, mis on mõeldud igat tüüpi küünaldele: peened, paksud, ümarad jne. Veel on Baas nr1 platformiks paljudele “ekstratele”.

Ekstrad: 1. Klaastuub + Baas = vaas. 2. Koogi vmt alusplaat + Baas = serveerimisalus. 3. Keraamiline kauss + Baas = kõrge kauss. Jne.

Selline disainilahendus on kompaktne, innovatiivne, praktiline, keskonnasõbralik ja jätkusuutlik. Tulevikus saab olema mitu erinevat “baasi” ja hulgaliselt “ekstraid”. Neid omavahel komplekteerides saab tarbija kokku panna omanäolised sisustusaksessuaarid kasutades vaid ühte baaselementi. Ekstrad valmivad ka koostöös teiste valdkondade kunstnikega/disaineritega, luues sedasi omanäolisemaid lahendusi ja lisaväärtust. Esimene koostöö on kunstnikuga Liisa Pähk (vt täpiline kauss ja vaas).

Kõik baaselemendid on 100% puidust ja valmistatud Eestis. Vaja oleks veel natuke hoogu. Kogu raha läheb vapratele Eesti meistrimeestele materjali- ja töötasuks. Kui peaks juhtuma, et koguneb enam, siis see läheb värvipritsi fondi.

Mina ise olen Anni Varm, kunstnik/disainer. Kasvatan kahte last, meest ja kassi.

Veel: www.varmstudio.com / www.varmcountry.com / http://www.facebook.com/VarmCountry / www.facebook.com/EstonianMusicDesignCafe