Alo Kaare Luuleraamat Väike Värsi vihikUser's  Alo project in the category Print

Tere, mina olen Alo Kaare.

Olen tegelenud muusika ja kunstiga juba aastaid. Nüüd on mu muusika ühte kasvanud minu enda luule ning proosatekstidega. Oma tekste ei saa ma nimetada tüüpiliseks luuleks, seega olen siltide kleepimisel pigem ettevaatlik.

Nüüd on jõudnud kätte see hetk, kus tekstid kipuvad kaante vahele. Mul on sügav soov jätta endast maha midagi, millest saaksid osa ka teised. Oleks kurb, kui mu tehtu jääks vaid kirjutuslaua sahtlisse tolmu koguma. Nii otsustasingi tulla põranda alt välja ja panna oma looming raamatukaante vahele. Tahan anda välja hea ja mugava väikseformaadilise raamatu, mida on mõnus kaasa võtta või suisa taskusse pista. Üks minu sõber on öelnud: „ See on nagu heade mõtete kast.“

Usun, et luulel on inimeste üle väga hea mõju, mistõttu on seda kasutatud ka teraapiavormina. Kirjutamine on minu jaoks väga mõnus ja vabastav tunne. Kui mõtted enam pähe ära ei mahu, on väga hea need paberile panna.

Hetekl on kõik tekstid kokku kogutud ning ka kujundus on enamvähem valmis. Aga selleks, et kõik see hea raamatuks vormida, vajan ma natuke teie abi.

Mida rohkem erinev looming põranda alt ning lauasahtlist välja pääseb, seda rikkam on meie kultuuripilt nii täna, kui ka homme. Usun, et igaüks võib leida minu tekstidest ehk luulest mõtteid ja ideid, mis inspireeriks neid üha uusi teid ning põnevat maailma avastama. Minu raamatu eesmärk on oma häid ja huvitavaid mõtteid teiega jagada.

Minu blogi: http://meeletu-meeletu.blogspot.com/