Koolikiusamise vastane muusikavideo Helen Adamsoni uuele laululeUser's  Helen Adamson project in the category Music

Minu uus, septembris ilmuv lugu räägib eneseusust ja selle säilitamisest. Loo videos soovime käsitleda ühte tänapäeva ühiskonna valupunkti- koolikiusamist. Videoga tahame edasi kanda sõnumit: "Ei kiusamisele!"

Kuna ma olen olnud koolikiusamise ohver, tean kui raske on sellega toime tulla ning mida tunneb laps, kes on koolis kaaslaste poolt tõrjutud. Seepärast panin muusikasse oma tunded ja soovin läbi muusika kuulajatele edasi anda mõtet, et iial ei tohi anda alla, kaotada eneseusku ning jätta kõrvale oma kirgi ja soove. Teistel ei tohi lasta oma eneseusku kõigutada ning panna teist arvama, et ta pole millekski võimeline. Takistuste ees ei tohi kohkuda, vaid tuleb endale kinnitada, et kui on olemas piisav soov, on alati ka võimalus, mida iganes ellu viia. Loodan, et see video toob kuulajateni ühiskonna probleemsed kohad ja aitab kiusajatel mõista valet käitumisviisi ning eelkõige aitab kiusatavatel uskuda endasse ja leida julgust ja jõudu raskest olukorrast väljapääsemiseks.

Olen ka üks käesoleva aasta septembris koostöös Politsei- ja Piirivalve ameti ja Daylight MTÜ-ga algava üle-eestilise kiusamisvastase kampaania eestvedajatest ning loodan, et lisaks kampaaniale on mul võimalik levitada kiusamisvastast sõnumit läbi muusika ja isiklike eeskujude. 

Muusikavideo tuleb kiusamisvastase lühifilmi stiilis ning videos põimub lahti kaks erinevat stsenaariumi lastest keda kiusatakse. Video mõte ja tipphetked on mõlema stsenaariumi lõpukaadrid, kus kiusatavad lapsed tõestavad oma potentsiaali ning vaatamata raskustele triumfeerivad võitjatena. 

Kulutused

Oleme arvestanud, et vajaksime 3900 eurot muusikavideo ellu viimiseks. Peamiselt läheb toetust vaja tehnika rentimiseks ja võttemeeskonna kulutuste katteks. Kuna tegemist on 3 ja poole minutilise videoga lühifilmi stiilis, toimivad pikad võttepäevad kolmel päeval.

Kallis Hooandja, aita minul teoks teha muusikavideo laulule, mis räägib eneseusust ja selle säilitamisest ka kõige raskemas olukorras. Aita mul levitada kiusamisvastast sõnumit läbi muusika!

 

  • 155 backers
  • 4045€raised of 3900€ goal

Successful project

This project was funded on 08.Sep.2014

Related projects

Pološywa is releasing her debut album "Existence"!

  • 88%raised
  • 2200€pledged
  • 4 days to go