"Pihlamarjasõda"User's  Indrek Liit project in the category Music

Tere, armas hooandja. Olen professionaalne akordionist ja helilooja Indrek Liit. Siin on minu muusika projekt, mis on koostöös väga heade muusikutega ja kõrgelt hinnatud luuletajaga valmimas. Tegu on originaalloominguga, kus sõnad on võetud eesti kirjandusklassiku Ave Alavainu luulekogudest tema lahkel loal. Tegin nendest laulud.

Laulab EMTA magistrikraadiga Marju Metssalu, mängivad EMTAs viiulit tuuderinud Tuuliki Laane, Eesti ilmselt ainuke nyckelharpa mängija Janno Pokk ja Eesti talent 2010, rohupilli puhuja, Erki-Andres Nuut. Akordioni mängin mina. Kõik on pühendunud enda tegemistesse muusika valdkonnas ning armastusega asja juures. Lisaks on plaadil paar lugu Hiiumaalt pärit rahvalauliku Madis Ristmägi sulest ja esituses. 

Stuudios on salvestus tehtud, nüüd on veel vaja lõppviimistlus teha ning siis saame plaadi materjali trükki anda ja kujunduse tellida.

Hooandjaid premeerin värske plaadiga, mille saadan postiga otse koju. Plaat hakkab poes maksma veidi rohkem. Samuti saad plaadi toetajana kätte varem, kui see poodidesse jõuab.

Muusika, mis plaadil kõlab, on alternatiiv-folk. Omanäolisust lisab kindlasti asjaolu, et salvestusel õnnestus tabada ka päris spontaanseid improvisatsiooni hetki. Ja kui see kõik kokku võtta, siis ma usun, et valmis on saanud üks väga hea muusikaprojekt, mida on tasunud oodata ja millele tasub nüüd oma poolne panus anda...

Tervitades

Teie Indrek Liit