Raamatute duo "Jutustus ja luule"User's  kadri project in the category Print

Tere, minu nimi on Kadri Kase. Minu ideeks on välja anda raamatute duo muinasjuttudega ja luuletustega lastele, koos laste joonistatud illustratsioonidega. Luuletused ja veel viisistamata palad kogumikus, illustreeritud laste poolt, kuid mõeldud juba vanemale lugejaskonnale. Trükiformaadilt mugavalt pisike, et mahuks taskusse

Raamatute duo valmimine lõpeb raamatute esitlemisega, millega kaasneb enne kevadvaheaega ühe või enama jutustuse lavastamine. Projekti eelarve on 765 eurot, mis sisaldab trükiettevalmistuse ja trükkimise kulu, transpordikulud, lavastuse ettevalmise, auhindade ja reklaamikulud.

Duo eellugu

Olen lastega päris palju aega veetnud haiglas. Igakord olen ma pidanud neid erinevate jutustuste ja lugulauludega lõbustama. Ükskord said raamatud otsa ja siis hakkasime koos lastega ise lugusid välja mõtlema ja kirja panema. Luuletused on alguse saanud pimedatest ja otsatutest haiglaöödest, kui nii mõnigi kord liigne emotsioon ligi hiilis: naer, nutt, pisarad.

Otsustasime lastega koos välja mõeldud jutud ja tegelased ning need kirja panna, kasutades nende eakaaslaste joonistusi lugudele illustratsioonideks.