Armastusega Koerhaldjas Mia muinasjutumaaltUser's  Kadi Urbas project in the category 

Tere hea hooandja! Mina olen Mia jõulumaa vabatahtlik päälik Kadi Urbas ja korraldame teist aastat heategevusliku muinasjutt-muusikali “Koerhaldjas Mia”. Muusikalis teevad kaasa Getter Jaani, Emil Rutiku, Kaire Vilgats, Contra ja Kaarel Orumägi ning Kaari Sillamaa. Lisaks veel Muusikaliteatri lapsed ja muusikal kaasab ligi 100 vabatahtlikku.


Muusikal etendub 2. ja 3. detsembril Nordea Kontserdimajas.

Koerhaldjas Mia on üdini heasüdamlik ja siiras tegelane, kes läheb ühel päeval mööda maailma rändama, et saada teada, milline oleks tema parimale sõbrale kõige parem jõulukink. Lugu jutustab veel paljust muustki, mis ühes korralikus muinasjutumetsas sünnib ja mida teevad jõuluvana ja jõulumemm siis, kui nad parasjagu laste juures pole.

 

 

Meie esimene soov on, et etendusele saaksid tulla ka vähekindlustatud pered/lapsed. Selleks, et see saaks juhtuda, on lihtne valem - iga 15 eurot tähendab tasuta sissepääsu ühele vähekindlustatud pere pereliikmele. Hooandjatelt soovime koguda sellest osa - piletid 100 lapsele ehk 1500 eurot. NB! Mida rohkem suudame raha koguda, seda rohkem saame vähekindlustatud perede liikmeid vastu võtta.

Meie teine soov on, et etendusest saaksid osa ka kuulmis- ja nägemispuudega lapsed, sest ega pime või kurt olemine tähenda seda, et teatris ei võiks käia! Kuna oleme saanud vajaliku toetuse, et saaksime võimaldada kirjeldustõlke, viipekeeletõlke ja silmusvõimendi ning subtiitriekraani. Ja nüüd on meil sooviks, et iga hooandja, kes mõnda kuulmis- või nägemispuudega teab, võtaks ta käekõrvale ja tooks muusikalile!

Meie kolmas soov on, et meie kaks esimest soovi täituksid ja et iga laps saaks hoolimata oma puudest või majanduslikust seisukorrast tükikese muinasjuttu ja jõulurõõmu.

 

    

 

Kui mõni meie soovidest pani sinulgi südame kiiremini põksuma, siis palun anna meie projektile hoogu ja iga hooandja saab magusmõnusa andmisrõõmu südamesse, sest on teinud mõne lapse maailma helgeks. 

Siis me püüame leida toetajaid ka läbi teiste kanalite. Juhul, kui ka see peaks ebaõnnestuma, siis pääseb vähekindlustatud lapsi etendusele veel väiksemas mahus, kui loodame Hooandja abiga koguda.

Siis me suudame vastu võtta rohkem neid, kes ise endale piletit osta ei suuda. Iga 15 eurot tähendab üht tasuta pääset. Meie salajaseks suureks unistuseks ja lõppeesmärgiks on vähemalt 1/3 igast saalist, võimaluse korral rohkemgi. Selle eesmärgi täitumine sõltub toetajate leidmisest.


Lisainfot muusikali kohta saab meie kodulehelt

Eelmise aasta meediakaja:
Tartu Postimees 6.11: "Koerhaldjas Mia jõuab raamatust teatrilavale"
Terevisioon: 3.11AK 2.12SLOleht 3.11Menu portaal 3.11Kanal 2 Reporter 24.11.


 

 

 

 

  • 37 backers
  • 1929.99€raised of 1500€ goal

Successful project

This project was funded on 23.Nov.2015