Lühifilm EksistentsUser's  Robert Parelo project in the category Film & Photo

 

Tere!
Minu nimi on Robert Parelo. Hetkel käin Tallinna Reaalkooli 11. klassis. Kohustuslikus korras kirjutan uurimistööd, mille teemaks valisin “Kuidas teha lühifilmi?”. Väntan valmis täitsa päris lühifilmi ning kirjutan filmitegemise igast etapist – alates ideest, lõpetades filmi salvestasmisega oma arvuti kõvakettale ja selle levitamisega. Uurimistöö üks osa on ka toetuseleidmine ning üks võimalus on kindlasti Hooandja. Olen oma uurimistööga hetkel nii kaugel, et valmis on stsenaarium, breakdown ja tegelen storyboardiga ning järgmine samm olekski filmimine. Mul on olemas kaamera, kuid mul pole korralikku heli- ja valgustehnikat. Sellepärast pöördungi Teie poole. See ei ole lihtsalt uurimistöö, see ei ole lihtsalt lühifilm – see on mu päris esimene korralik lühifilm, mis on kindlasti suureks abiks ülikooli sisseastumisel. Aidake mind üks samm oma unistusele lähemale ning toetage filmi valmimist ja Eesti filmimaastik saab uue näo.
 
Mind aitavad ka kauaaegsed sõbrad Kristjan-Robert Rebane ja Aleksander Parelo. Kristjan, kes on eluaeg tegelenud muusikaga, hoolitseb minu filmi helilise poole eest(heli ja muusika). Onupoeg Aleksander on see mees, kellega olen lapsepõlvest saati koos videosid teinud ning tema aitab mind filmi režii ja valgustusega. Kristjani üheks unistuseks on kirjutada filmimuusikat ja ka tema jaoks oleks see film kindlasti kickstarter. Tutvu Kristjaniga.
 
Film: Raskustes vaevlev noormees, kes on kaotanud oma ema, kelle isa on alkohoolik, kellel ei ole päris sõpru ei koolis ega igapäevaelus ning kelle ainus pääsetee oleks saada kauaihaldatud auto, et teha oma tüdruksõber õnnelikuks ning sulanduda lahedate poiste seltskonda, leiab ennast ühel hommikul silmitsi ka selle võimaluse kadumisega. Noormeest tabab pöörane idee – kas see aitab ta raskest olukorrast välja? Mis saab edasi?
 
Et see film valmiks, on mul vaja kokku koguda 1000€. Toetus läheb üldjoones filmitegemisega kaasnevate kulude katmiseks: filmimispaigad, söök-jook, grimm, mõned riidehilbud, natuke valgustust jne. Kuna ma tahan oma esimest korralikku teost ka jagada, siis samuti promo ning DVD-d jm.
 
 

Related projects

The Things of Life - A Kihnu Documentary

  • 42%raised
  • 772€pledged
  • 12 days to go

A Love Letter to Estonia

  • 14%raised
  • 1636€pledged
  • 26 days to go