Ansambel POSÕ debüütalbumi avaldamineUser's  Toomas Koitmäe project in the category Music

Ansambel POSÕ on 2012. aastal Viljandi pärimusmuusika festivalil sündinud folk’n’roll punt, kuhu kuulub 6 omanäolist, energilist ja elujaatavat noort muusikut - Ariel Marksalu, Kristjan Põldmaa, Oskar Ilves, Hendrik Lõpp, Kairo Pettai ja Otto-Georg Kirsi. Ansambli juured on korraga maas nii Pärnus, Viljandis, Lavassaares kui Audrus. Alates tegutsemise algusest on POSÕ äramärkimist leidnud erinevatel võistumängimistel. Näiteks on võidetud Vabariiklik koolibändide konkurss BÄM, Tudengibänd ja Tudengite eurovisioon.

Ahoi sõbrad!

Viimase aasta jooksul on POSÕ läbi rännanud kogu Eesti, andes erinevatel kodumaa lavadel umbes poolsada kontserti. Iga kord tulevad meie muusika austajad kontserdi lõppedes küsima, kust saaks POSÕ plaati soetada. Siiani oleme pidanud neile vastama, et kunagi tulevikus. Nüüd on see kauaoodatud hetk käes, kui tunneme end olevat tasemel, mil debüütalbumiga lagedale tulla. Jah, nüüd on see hetk käes! POSÕ esimene lapsuke pealkirjaga  “P...O...S...Õ” on juba lähikuudel füüsiliselt meie käte vahel!

Nagu teate, liigub POSÕ nimeloo kohta palju erinevaid legende. Mida ikkagi need tähed sümboliseerivad? Meie uue albumi nimi ja kujundus keskenduvad selle suure küsimuse lahtimõtestamisele - albumi autogrammideks saavadki needsamad legendid. Igaüks saab oma vastuse.

Selleks, et meie suurejooneline plaan õnnestuks, vajame oma sõprade, fännide, toetajate ja lihtsalt heade inimeste abi. Meie albumifondi miinimumeesmärgist on täna veel puudu 2000€. See summa on vajalik selleks, et läbi viia stuudiosessioonid ja viimistleda album nii väliselt kui sisult perfektseks. Teil on ainulaadne võimalus meie esimese lapsukese sünnile kaasa aidata. Auhindadena pakume loomulikult meie enda muusikat - lugudest kuni autogrammidega albumi ja kontsertideni välja!

Uuri meie kohta lähemalt- https://www.facebook.com/ansambelposo

Head inimesed, andke meile hoogu! Teeme üheskoos POSÕ debüütalbumi valmis!

Kohtumiseni plaadiesitlustel ja kontsertidel üle Eesti!

Siira tänutundega

Teie POSÕ

 

Related projects

Help to release Forgotten Sunrise's legendary first era on vinyl!

  • 110%raised
  • 4300€pledged
  • 6 days to go