Mitmike kokkutulek 2016User's  Kadri Talva-Ots project in the category Events

13. augustil toimub LaitseRallyPargis juba viies mitmike kokkutulek, kuhu tulevad pered üle Eesti. Kõiki ootab ees üks vahva päev!

Sel korral keskendume liiklusohutusele, koolitatud saavad nii väikesed kui suured. Lisaks mängitakse, jagatakse mitmike kasvatamisega seotud rõõme ja muresid ning peetakse traditsiooniline ühispiknik.

Igapäevaselt suhtlevad pered Facebooki Mitmike grupis, kus hetkel liikmeid üle tuhande. Kokkutulekule ootame kõiki mitmike peresid üle Eesti, hoolimata sellest, kas teil on Facebooki konto või mitte (vajalik on oma tulekust korraldajatele märku anda kadri.talva@gmail.com, et teaksime teid oodata).

Mitmike kokkutulekut korraldavad hakkajad naised, kel endal kodus sirgumas kaksikud ja nende õde/vend – ehk siis täiesti keskmised kolmelapselised mitmike pered. Siiani oleme üritust korraldanud null-eelarvega ja tuhandekordse entusiasmiga, omapoolse panuse oma toodete näol on andnud mitmed heatahtlikud ettevõtted.

Sel juubeliaastal on huvi kokkutuleku vastu meie suureks rõõmuks rekordiline ja juubelivääriline. Praeguseks on osalemissoovi avaldanud enam kui 100 peret üle Eesti, mis on ligi kaks korda rohkem, kui möödunud aastatel.

Meil on selle üle väga hea meel!

Paraku kaasnevad suurema osalejate arvuga lisakulutused, mille puhul vaid korraldajate entusiasmist ja silmade särast jääb kahjuks väheseks. Soovime pakkuda kõikidele lastele vahvat päeva ja see eeldab lisaks LaitseRallyPargi poolt pakutavale täiendavate tegevuste sisseostmist. Samuti soovime leida ja veidikenegi tasustada fotograafe, kes oma imelisi pilte pärast osalejate ja vajadusel ka meediaga jagaksid.

Hea kaasmaalane, palun anna meile hoogu juurde, et saaksime teha ühe toreda päeva lastele tõeliselt meeldejäävaks!

Mitmike kokkutulek 2016 korraldajad tänavad kõiki hooandjaid kogu südamest! Võtame teiega isiklikult ühendust, et kokku leppida kingituste kättesaamine!
Lähemat infot ürituse kohta saab korraldajatelt ja Facebooki kontoga mitmike pered leiavad seda Facebooki grupist Mitmikud.

Mitmike kokkutulek 2016 korraldustiim:
Kadri Talva-Ots: kadri.talva@gmail.com,  +372 514 7917
Mirjam Treiel: mirjam.treiel@gmail.com
Kristiina Haiba: kristiina.haiba@gmail.com