Kalle HT moefilm Inimene vutlarisUser's  kalletre project in the category Film & Photo

Kalle HT on kaubamärk, mille all disainitakse ja toodetakse Eestis eeskätt meesterõivad. Kalle HT on väike Eesti idufirma, kes on aktiivsemalt tegutsenud viimased 2-3 aastat. Kalle HT rõivad on alati disainitud ja toodetud Eestis. Disainer on Kalle Aasamäe, kes on meestemoe disainerina töötanud viimased 12 aastat. Õppinud on ta Moskvas, loonud kollektsioone Venemaal, Lätis, Indias, viimastel aastatel Eestis. Vaata ka http://kalleht.com.

 
Kalle Aasamäe disainib ja esitleb aastas kaks kollektsiooni. Järgmise kollektsiooni (sügis-talv 2013-2014) esitlus toimub 15. märtsil 2013, kollektsiooni nimi on Inimene vutlaris.
 
Kollektsioon on inspireeritud A. Tšehhovi novelli Inimene vutlaris ainetel. Lihtsustatult on see lugu inimesest, mehest ja tema kehastustest, meelelistest seisunditest, võitudest ja kaotustest. Lugu on enese ja oma "vutlari" leidmisest, milleks saab olema Kalle HT "vutlar" kui kollektsioon.
 
Kollektsiooni esitlusi oleme viimasel ajal proovinud teha n-ö klassikalisest erinevas vormis – pakkuda inimestele uutele riietele lisaks midagi veel. Eelmised kaks esitlust olid moeetendused – mood ja teater. Seekord soovime siduda moe filmikunstiga.
 
Plaanime teha lühifilmi. Filmi stsenaarium baseerub samal Tšehhovi teosel Inimene vutlaris. Film ei saa olema moeetenduse video, vaid iseseisev teos. Stsenaariumi koostamisel on vaid arvestatud, et tegelastel seljas olevad Kalle HT rõivad tuleks efektsemalt esile. Selleks kasutame filmis nt ka tantsu.
 
Stsenaariumi autor ja režissöör on Ingrid Roose (Cuba Films, http://cuba.ee). Koreograaf Kristina Pashkevicius, operaator Mart Raun, kunstnik: Tiiu-Ann Pello, produtsent Kaspar Ainelo, Maie Rosmann-Lill. Filmi esilinastus toimub 15. märtsil.
 
Filmi tootmine on üpris kulukas ja vaatamata sellele, et kogu meeskond töötab heast tahtest, on ikkagi hulgaliselt kulusid, mida tuleb katta (transpordikulud, toitlustus võtteplatsil, dekoratsioonid jne).
 
Loodame Hooandja abiga koguda filmi toetuseks 700 eurot.
 
Täname ette siiralt kõiki toetajaid.
 
Kalle Aasamäe
Kalle HT

Related projects

On Silver Heels

  • 68%raised
  • 6464€pledged
  • 20 days to go

The Angel of Revenge

  • 53%raised
  • 529€pledged
  • 18 days to go

LULLABY

  • 83%raised
  • 830€pledged
  • 2 days to go