Mick Pedaja debüütalbum "Hingake/Breathe" User's  Mick Pedaja project in the category Music

Mick Pedaja on Raplast pärit muusik ja helilooja. Muusika on teda saatnud terve elu. Tema muusikarajal on olnud palju erinevaid põnevaid projekte, milles ta on otsinud muusikalist väljakutset ja tavapäratut väljundit. 2014. aasta talvel andis Mick välja oma esimese lühema helikandja "Ärgake" EP, mis sündis samuti tänu lahketele hooandjatele. Hetkel on valmimas täispikk debüütalbum "Hingake/Breathe". Loodetavasti valmib album sügisel.

Plaadi olemust võib kirjeldada paeluvalt elektrooniliste, akustiliste ja atmosfääriliste elementidega. Albumil on kuulda öösel Kalamajas lindistatud lindude või elektrikappide hääli, Swedbanki automaadi helidest kokku miksitud rütme ja palju muid sounde, mis on Micku muusika loomisel köitnud. Micku on enamjaolt inpsireerinud loodus, inimesed ning elulised situatsioonid ja helid tema ümber. Võib öelda, et tema muusika räägibki elust. Lood on nii instrumentaalsed kui ka eesti ja inglise keeles. Plaadi peal löövad kaasa mitmed Eesti muusikud.

Esimest debüütalbumit "Hingake/Breathe" aitavad produtseerida ja lisavad oma kauni helikeele Raul Ojamaa ja Konstantin Tsõbulevski.
 


 

Albumi disaini ja kunstilise poolega tegeleb kunstnik Elina Kasesalu.

Albumi sündimiseks oleks vaja Teie tõuget, kallid Hooandjad! Teie toetuse abil teeme plaadi salvestuse, produtseerimise, miksimise & masteri.

Esitluskontserdid //

23. november Tallinn // Kumu auditoorium
26. november Tartu // Eesti Rahva Muuseum

Suured suured tänud Hooandja videomeistrile Madis Reimundile!

Plaadil kõlavaid singleid //

Valgeks // To the Light // https://www.youtube.com/watch?v=GzB_7WzwgiE
Seis // https://www.youtube.com/watch?v=oUcuJcD1pMo

Veel Mick Pedajast //

www.mickpedaja.com
www.facebook.com/mickpedajamuusika
www.soundcloud.com/mick-pedaja
www.instagram.com/mickpedaja

  • 219 backers
  • 6256€raised of 5200€ goal

Successful project

This project was funded on 31.Oct.2016