Kehtna põhikooli digiklaverUser's  Kersti Mäevälja project in the category Muusikariistad

Tere, olen Kersti ja alates sellest õppeaastast Kehtna põhikooli huvijuht.

Märkasin juba lapsevanemana koolisündmustel käies, et Kehtna põhikooli klaver vajaks kindlasti väljavahetamist. Nüüd huvijuhina olen võtnud selle enda südameasjaks, et koolile uus klaver soetada.

Oleme muusikaõpetaja Leaga välja otsinud digiklaveri, mis sobiks hästi meie õpilastele muusikatundide andmiseks ja erinevate sündmuste korraldamiseks. Meie majja satuvad koolikontsertide raames ka pianistid, kes saaksid klaveril kauneid kontserte meie õpilastele anda. Meie oma kooli õpilased käivad paljud ka Kehtna Kunstide Koolis klaveriõppes, saaksid nemadki meile näidata, mida nad naaberkoolis õpivad.

Siin vajaksime aga tõesti kogukonna ja heade lapsevanemate abi. Klaveriostufondi avas juba kevadel lõpetanud üheksas klass. Nii et seeme on olemas. Kutsume sind, hea inimene toetama meie klaveriostu! Kui meil läheb hiilgama hästi ja raha koguneb rohkem, kui me küsime, siis läheb välja vahetamisele ka muusikaklassis olev klaver.

Soovime väga, et uus klaver jõuaks meie koolini juba jõulupidudeks.

Oleme oma Hooandja annetajatele kingituseks planeerinud erinevaid vahvaid asju. Võimalik on erinevaid summasid annetades saada: kooli tänukiri, kooli pastakas, kooli õpilaste käsitööd, laulutund meie muusikaõpetaja Leaga ning kõigile annetajatele on ette nähtud üks tänukontsert, kus me oma uut klaverit esitleme! Kõik tänud antakse üle kas tänukontserdil või saadetakse inimestele postiga, soe käepigistus on võimalik üle anda vaid kontserdil.

Aitäh hoogu andmast!