Howling Sky debüütalbumUser's  Howling Sky project in the category Music

Hei, hea hooandja!


Howing Sky on Pärnu noortebänd, mille moodustavad 6 parimat sõpra. Kirg koos musitseerimise vastu on saatnud meid läbi kahe aasta pikkuse bändikogemuse. Oleme selle aja jooksul võtnud osa mitmest konkurssist, esinenud festivalide ja ürituste lavalaudadel ning teinud tuju heaks nii mitmelgi muusikasõbral. Oleme oma muusika eest alati ise väljas olnud ning kõik lood ise kirjutanud. Seda potentsiaali märganud Raadio 2 andis meile vahetult peale Noortebänd 2015 konkurssi veelgi hoogu juurde mängides nii mõndagi lugu oma eetris. Meie loomingut sümboliseeribki ennekõike vaba ja kirev helidemaailm, mida lisaks põhipillidele on rikastatud trompetite helidega. Me ei karda eksperimenteerida ja seega võib meie muusika liigitada udu-pudurocki nime alla. Lisaks muidu kärisevatele ja mütsuvatele lugudele leidub meie repertuaaris ka pisut tasakaalukamaid laule. See, kes laivil käinud, teab täpsemini!
 


 

Koosseis:

Jaan Marten Pukk - trummid
Jaak Soa - basskitarr
Jaanus Piigert (Zips) - soolokitarr
Peeter Hansen - vokaal, rütmikitarr
Kardo Toom - trompet
Gert Janson - trompet
 

Pöördumegi Sinu poole abipalvega. Selleks, et meie looming jõuaks ka helikandjatele ning sealt edasi teie kõrvadesse, vajame viimast tõuget enne kui meie täispikk album välja tuleb. Möödunud suvel veetsime mitmeid päevi stuudioseinte vahel ning tänaseks päevaks on kõik 9 lugu oma algkujul olemas. Stuudiotest tulid meile lugude salvestamisel vastu Neatbeat Stuudio ja Clockwork Stuudio. Vajame sinu toetust, et viimistleda neid palasid mixingu ja masteri ning kujunduse näol. Kui kõik läheb plaanipäraselt, on uut albumit oodata aasta lõpuks või uue aasta esimesel kuul!
 


 

Täname siiralt kõiki oma toetajaid ning et ükski heategu ei jääks märkamata, oleme välja pannud terve nimekirja erinevatest vingetest auhindadest, mille osaliseks saad just meid aidates! Kõik auhinnad saadakse kätte esimesel võimalusel peale albumi ilmumist, kas siis mõnel plaadiesitluskontsertil, kuhu kindlasti oled oodatud või muul Sulle sobival viisil. Kontsertite ajakava on veel täpsustamisel ning toimuvaga saad end kusis hoida meie Facebooki fännilehe vahendusel: https://www.facebook.com/HowlingSkyEST/

Kuula lugu "Where's the Fish" siin.
 

ROKIME PEAGI!


Howling Sky
 

  • 17 backers
  • 475€raised of 1500€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 05.Dec.2016