Kosmoseraamat ReisileUser's  Höp project in the category Print

KOSMOSERAAMAT REISILE on järg laste poolt armastatud tegevusraamatule Nukuraamat Reisile. Seekordse tegevusraamatu sisse mahub suur kosmos. See on teema, kus lapsed saavad piiritult oma fantaasial lennata lasta ning lõputult erinevaid mänge luua.

Soovime teie abiga Kosmoseraamatu väljaandmisele suuremat hoogu sisse anda ja katta toetussummaga osa puuduolevatest tootmiskuludest.
 


 

Raamatu idee autor Kadre Spitz: Pärast Nukuraamatu ilmumist hakkasin oma suureks üllatuseks saama toredaid kirju ja fotosid, kuidas sellest tegevusraamatust on saanud põnev mängukaaslane erinevas vanuses tüdrukutele ja poistele. Positiivne tagasiside andis innustust uue toote loomiseks. Ja nii see siis sündiski – Kosmoseraamat Reisile. Kosmoseraamat on samuti suurepäraseks alternatiiiviks kõiksugu mobiiltelefonide ja tahvelarvutite tegevustele kohtades, kus lapsed peavad pikalt paigal püsima. Samas annab ta kõigile tehnoloogiahuvilistele väikestele inimestele põneva võimaluse kosmose ja teaduse teemadel ise mänge luua ja tulevikku muutvaid lahendusi ise välja mõelda.

Raamatu ilusad ja värvilised illustratsioonid on loodud illustraator Elina Sildre poolt.
 


 

Kosmosraamat tuleb kõvade kaantega ja ka sisulehed on tugevast kartongist. Sealt seest leiab 7 pabernukku ja 10 mänguplatsi. Igal leheküljel on palju klappe ja avasid, kuhu sisse pabernukke pista. Tänu avadele ja klappidele muutub mäng põnevaks ning justkui päriseluga sarnaseks.

Kaasas on kustutamisotsaga vildikas, millega saab raamatusse joonistada ja kustutada kõike, mida mänguks vaja läheb. Iga lehekülje pealt leiab tegevusideid, mida võiks mänguplatsidele juurde joonistada. Lisaks on komplektis kaasas ka korduvkasutatavad kleepsud. Kel komplektis olevatest pabernukkudest väheseks jääb, saab neid ise paberist juurde teha. Kõik paberdetailid saab panna raamatu tagakaanel olevasse ümbrikusse.
 


 

Hetkel on meie käes Kosmoseraamatu näidiseksemplar. Seda raamatut on meie lapsed kõikjale kaasa vedanud, selles palju mänge loonud, seda igatpidi testinud. Võime julgelt kinnitada, et Kosmoseraamat on valmis suurteks mängudeks. Loodame, et teie abiga jõuavad need Kosmoseraamatud ka kõigi teiste väikeste kosmosehuvilisteni.

Kõik raamatud ja teised kingitused jõuavad toetajateni 2016. aasta detsembri keskel. Tallinnas saab raamatud kätte meie kontorist, mujale Eestisse saadame postiga.

Kosmoseraamat saab olema järjekordseks liikmeks lastebrändi Höp toodete seas. Höp’i tooted ja loovtegevused ärgitavad väikeseid maailmaavastajaid loovalt mõtlema, iseseisvalt uusi lahendusi ja seoseid leidma.

Rohkem infot leiate:

www.höp.com
https://www.facebook.com/hopisland