Noored võistlussportlased välisvõistlusteleUser's  Liane Erik project in the category Sport

Oleme võistlustantsupaar Magnus Kombo ja Katariina Rääbis ja pöördume teie poole palvega saada rahalist toetust oma eesmärkide saavutamiseks tantsumaailmas.

Tantsime Tantsuklubi Tangos, kus treeneriteks Helena Kruusamäe, Rita Kagan, Veiko Ratas ja Juri Kagan. Me oleme koos tantsinud 2015 aasta sügisest, mil olime oma vanusegrupis Juunior 1-C klassis.

Ühe aastaga suutsime juba endid oma vanusegrupis tippu tantsida. 2016 aasta Eesti Karikavõistluste aasta kokkuvõttes olime C klassi Juunior 1 vanusegrupis standardtantsudes 2. kohal ja ladina-ameerika tantsudes 1. kohal.
 


 

Sellel aastal, 04.02.2017 toimunud EMV 10-tatnsus saavutasime 28 paarist 5. koha ja 25.02.2017 toimunud EMV ladina-ameerika tantsudes 38 paarist jäime jagama 9-11. kohta.

Oleme pühendunud ja töökad ning tants on meie elu. Treenime 7 korda nädalas nii oma kui välistreenerite käe all.

Meie suurim eesmärk on jõuda järgmisel kahel aastal juunior 2 vanuseklassi maailmameistrivõistlustele, selleks on vaja võita Eesti Meistritiitel ja osaleda rahvusvahelistel võistlustel Kreekas, Itaalias, Saksamaal, Lätis, Leedus ja Soomes.

Välisvõistlustel käimine toob meile juurde uusi oskusi, tugevdab silmaringi ning sealt saadud kogemuste ja emotsioonide kaudu muudab meie tantsu veelgi rohkem nauditavaks kunstiks.

Seega palume rahalist abi, et tõhustada veelgi oma tantsuoskusi välistreenerite käe all ja osaleda rahvusvahelistel tantsuvõistlustel.

Aitäh, kui aitate ja toetate meid.

Meie tegemisi saab jälgida meie Facebooki lehel.