Kotid karmi ajaloogaUser's  Ivar project in the category Design

Tuletõrjevoolik on üks ütlemata hea asi. Endastmõistetavalt saab sellega kustutada tulekahjusid, aga voolikutest jääb peale kasutusaja lõppu järele materjal, mis on nii tugev, et kannatab kuni 20-atmostfäärilist survet. Kui mõned kuud tagasi teada saime, et Eesti tuletõrje kannab aastas maha kilomeetreid kasutatud voolikuid, oli meile kohe selge, et nendele tuleb anda uus elu.

Käesolevaga esitleme Hooandja vahendusel meie esimesi tooteid. Disainer Lee kujundas kotid praktilised, nii et need võiksid kesta aastaid, aga lisas ka paraja annuse, kuidas seda öeldagi, tuletõrjevooliklikkust. Vastavalt materjali eripärale on iga kott unikaalne, oma pleekimise- ja kulumisjälgedega, kuid sellegipoolest esindusliku välimusega.

Hooandja toetuse abiga saame teha tootmise kuluefektiivsemaks - siis saame katta esimese tootekoguse valmistamisega seotud kulud ning pakkuda HoseWeari tooteid sõbralikuma hinnaga. Veel tahame esimese partiiga seotud tagasisidet arvesse võttes oma tooted paremaks muuta ning ehk ka taaskasutamist propageerida, näidates seda selle iseäraliku nurga alt.

Loodame väga, et just Sina oled esimeste tuletõrjevoolikutest tehtud toodete kasutaja ning pakume projekti toetamiseks välja 10 võimalust.

Tule tutvu iga kotiga eraldi ka meie veebilehel: www.hosewear.com aga võid seda teha ka Facebookis: facebook.com/hosewear.

 

 


  • 49 backers
  • 1252€raised of 1000€ goal

Successful project

This project was funded on 05.Jul.2012