Sõpruse Puiestee uus albumUser's  Mait Vaik project in the category Music

Hea Hooandja!

Täname Sind südamest, et toetasid Sõpruse Puiestee albumi "Selle suve nägu" valmimist!
Saatsime kõikidele toetajatele e-kirja juhistega, kuidas oma kingitus (plaat või plaadid) kätte saada. Juhul kui toetasid Hooandjas plaati, aga ei ole e-kirja saanud, siis palun kirjuta meile aadressil: sp.hooandja@gmail.com

 

Anna hoogu!

Ansamblil Sõpruse Puiestee on ilmumas kuues album. Suurema osa lugudest on kirjutanud traditsiooniliselt Allan Vainola ja Mait Vaik.

Plaat tuleb välja novembri lõpus!

Sul on võimalik toetada albumi valmimist! Projekti lõplikust eelarvest jääb puudu 2000 eurot, mis kulub masterdamisele ja tiražeerimisele.

Hooandjate auhinnad saab kätte esitlustuuri kontserditel, posti teel või eraldi kokku lepitud kohas. Täname juba ette neid, kes toetavad ja kes seda juba teinud on!

Sõpruse Puiestee ajalugu:

Oleme avaldanud viis albumit ja DVD, meie tuntumad lood on "Kaks Meest" ja „Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head“. Kauamängiv "Mustale Merele" pälvis Raadio 2 Eesti kõigi aegade parima albumi edetabelis kuuenda ja aastate 2000-2009 läbilõikes esimese plaadi positsiooni. Aastal 2006 sai Sõpruse Puiestee telesaates "Eesti Muusika Karikas" teise koha ja lugu „1905“ tunnistati TV-saatesarja "7 vaprat" läbi aegade parimaks looks.  

Ansambli muusikud on kaasa löönud erinevates kollektiivides, nagu Metro Luminal; Vennaskond; Agent M; Tuberkuloited; Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber; Unenäopüüdjad jpt.

Sõpruse Puiestee esitab oma lugudes kuulajale küsimusi kes ma olen?, miks ma olen?, miks me oleme?, miks oled mu kõrval? Uudishimu ja teadasaamine on bändi üks kreedodest.


 

Sõpruse Puiestee

Allan Vainola – laul, kitarr
Andrus Uutsalu – bass
Avi Kenny – trummid
Tõnis Veelmaa – süntesaator
Kaupo Kaldmäe -süntesaator
Mart Süda – saksofon
Merili Varik – laul
Mait Vaik- tekstid
Raul Kalda- manager

https://soundcloud.com/allan-vainola/rokenroll-disco-hd-quality

https://soundcloud.com/allan-vainola/fotosuntees