Aita eestlastel tuua elektriratastooli saalihoki Soome liiga finaalturniir Tallinna!User's  Estonian Wolves project in the category Sport

Tere Hooandjad!
 

Eesti Elektriratastooli Saalihoki klubi on tänaseks tegutsenud juba 12 aastat. See pika nimetusega spordiala on tänapäeva Eestis ainuke järjepidevalt tegutsev meeskonnaspordiala, mida saavad harrastada ka vähese lihasjõu või liikumisvõimega inimesed.

Kuna oleme ainuke omataoline meeskond Eestis, siis on ainsateks võistluskogemuse saamise võimalusteks osalemine välisturniiridel, Soome kõrgemas liigas või ise turniiri korraldajana ülesastumine. Oleme osalenud turniiridel nii Saksamaal kui Hollandis. Oleme alustanud tänu Hooandjate toele kolmandat hooaega Soome kõrgemas liigas ja sel hooajal avaneb meil võimalus korraldada 19. mail 2018 Soome liiga  finaal kodupubliku ees Tallinnas. 

Selleks, et turniir saaks korraldatud võimalikult säraval moel, vajame Hooandjate abi 3000 euro kogumisel, et katta Tallinna turniiri korraldamisega seonduvad kulud (saali üür, portede rent, kohtunikud, helitehnika, õhtune banket ja kodumeeskonna majutus).

Teil on erakordne võimalus aidata kaasa Soome kõrgliiga finaali toomisele Tallinna, et Eesti ainus elektriratastooli saalihoki võistkond Estonian Wolves saaks mängida kodupubliku ees ja saada ühtlasi väärt turniirikorraldamise kogemuse, mille pinnalt juba tulevikus korraldada mitme riigi meeskondadega turniire kodupubliku ees.

Ühendagem jõud ja aidakem! Iga väiksemgi toetus on abiks, et saame Soome kõrgliiga finaaliga Tallinnas näidata eestlaste säravat korraldust ja südikat võistlusvaimu!