Silver Sepa debüütplaat "Mis asi see on?"User's  Silver Saluri project in the category Music

Mu isetehtud fantaasiapillid, kitarr, klarnet ja laulud kõlavad nüüd kokku just nii nagu olen unistanud. Tänavu kevadeks olen saamas kõik lood linti, kuid selleks, et plaat saaks tõesti ilmuda, vajan Hooandja kaudu veidi tuge.

Olen mänginud, laulnud ja loonud lugusid erinevates ansamblites (Bombillaz [ www.facebook.com/bombillaz ], RO:TORO [ rotoro.ee ], Jaat Tätte ja Udupasun) juba pikemat aega, kuid samal ajal on kogunenud sahtlitesse, trummikottidesse, märkmikutesse ja tööriistakastidesse hulgaliselt värsse ja viise, mida on kõige õigem esitada üksinda.

2010. aastal, kui otsustasin hakata vabakutseliseks muusikuks ja pühenduda isiklikule kõla- ja sõnaotsingule, olen pidevalt fookuses hoidnud kohe ilmuvat debüütplaati. Ühest küljest on minu plaat trubaduurlik (mees, laul ja kitarr), teisest küljest uus-kõlaline enda leiutatud fantaasiapillide (vesitrummid, võrguhargist naelapill, jalgratta esiratas rütmi- ja meloodiapillina jm) kaudu. Ideest kuni sissemänguni on kõik self-made.

Lindile võetud audiofriigi Peeter Salmela poolt.

Panin videosse päris palju näiteid oma muusikast ja hooandjat aktiveerides annan välja ka singli, peatselt ilmuva plaadi nimiloo "Mis asi see on?"

https://soundcloud.com/silversepp/mis-asi-see-on


Juunikuus seiklen Eestis ringi plaati tutvustavate kontsertidega, mis on üks osa kontsert-vabalava rännakust nimega "Loomelaev".

 

  • 112 backers
  • 2365€raised of 2000€ goal

Successful project

This project was funded on 03.Jun.2013