Moekonkurss Roosad Käärid 2018User's  Marleen  project in the category Design

Roosad Käärid on meie tiimi südameasi olnud alates selle üle võtmisest eelmiste aastate korraldajatelt. Pisikesest kooliüritusest on kasvanud aastatega suur moeüritus, millest osavõtjate arv aastatega aina kasvab...

Roosad Käärid on 27. jaanuaril Rocca al Mare Koolis toimuv üle-eestiline noorte moekonkurss, mis toimub sellel aastal juba 15. korda. Meie juubeliaastal soovime üritusele vürtsi lisada ning liigume eelmiste aastate pisikesest showruumist suurde võimlasse, tuues endaga kaasa parema ja suurema lava, rohkem istekohti, põnevamat meelelahutust, heli- ja valgusshowd, huvitavaid vaheesinejaid ja moetööstuses tuntud žüriiliikmeid. Meie võimlast väljasoleva ala täidavad erinevad toitlustusettevõtted ja lisaks saab tutvuda erinevate tuntud ning uute brändide toodetega.
 


 

Oma moeloomingut saavad esitleda 7.-12. klassi õpilased üle Eesti ja lisaks ka Rocca al Mare Kooli vilistlased. Igal aastal on Roosadel Kääridel ka kindel teema, millest disaineritel ideesid ammutada. Ükski teema ei ole 15. aasta jooksul kordunud. Eelmistel aastatel on teemadeks näiteks olnud: Metamorphosis, Less is more ning Metropol. Meie selleaastaseks teemaks on WIRED. Selle teema muudab samuti eriliseks asjaolu, et iga disainer saab seda isemoodi tõlgendada ja sellele enda väljundi leida.

Soovime Roosade Kääridega näidata noorte disainerite innovaatilisi ideid, suurepäraseid kollektsioone ja anda neile võimaluse jõuda enda disainiga ka edasistele moelavadele.
 


Roosad Käärid 2018 üritus toimub 27.01.2018 Rocca al Mare Kooli võimlas. Üritus algab kell 19:00, uksed avatakse kell 18:00. Enne üritust ja ürituse toimumise ajal on avatud Pop-up ala, kus reklaamitakse erinevate brändide tooteid ning neid saab ka endale kohapealt soetada. Samas pakutakse ka head toitu ja häid jooke. Ürituse ajal saavad pealtvaatajad samuti hinnangu anda, märkides piletile enda lemmikkollektsiooni, mille saavad hiljem loosikasti asetada. Selle tulemusel teadustatakse välja iga-aastaselt publiku lemmik.