Lennutame Päikesekristallid Taani Eestit esindamaUser's  Tiia Tork project in the category Sport

Hei Hooandjad!

Meie oleme Spordiklubi Airi rühm Päikesekristallid. Tuleme sellisest väikelinnast nagu Elva ja oleme koos võimelnud aastast 2012. Hetkel on meid kokku 7, vanuses 9-11 aastat. Trenni teeme 6 korda nädalas ja ikka 2 tundi korraga. Meil on 3 treenerit, kes meisse usuvad ja panustavad.

Võistlemist rühmana alustasime detsembris 2014. Esimesel võistlusel Slonny Cup 2014 saavutasime neljanda koha aga edasi läks kõik ainult paremuse poole. 2015. aastal osalesime neljal rühmvõimlemisvõistlusel, kus saavutasime alati esikohad.
 

Rütmika Kevadturniir
 

Sama edukalt jätkasime ka aastatel 2016 ja 2017. Esimene rahvusvaheline võistlus meie jaoks oli Miss Valentine 2016, mis toimub igal aastal veebruaris, Tartus. Seekord lõpetasime võistluse 12. kohaga. Järgmisena saime kutse osaleda võistlustel Ungaris, kust tõime taas koju kuldmedalid.
 

Gracia
 

2017 aastal saavutasime omas vanuseklassis kõigil kodumaistel võistlustel esikohad, rahvusvahelisel võistlusel Miss Valentine 2017 olime Eesti parimatena viiendad. Sel aastal käisime võistlemas Itaalias, Padovas, kus meie eesmärgiks oli pääseda finaali. Selle me ka saavutasime ja tasuks taas Eesti parimatena viies koht kahe Vene ja Soome võistkonna järel.

Ka tänavust hooaega oleme edukalt alustanud. Võistlesime esimest korda Eesti Võimlemisliidu poolt korraldatud karikavõistlustel vahendiga rühmakavas ja tõime koju ikka kuldsed karikad. Edasised eesmärgid on edukalt võistelda Miss Valentine 2018 võistlustel ja viia Eesti taas maailmakaardile selle projekti raames.

29.03 – 02.04 toimub rahvusvaheline rühmvõimlemisvõistlus Easter Cup 2018 Taanis, Greves. Oleme saanud sinna kutse Eesti Võimlemisliidult. Tegemist on päris kuluka ettevõtmisega, seega otsustasime proovida Hooandja abiga koguda vähemalt summa, mis kataks meie lennupiletite kulu. Suurimateks sponsoriteks ja fännideks on meil ikka olnud meie vanemad.

Loodame, et meie tulemused on piisavad tõestamaks, et ka väikelinnast võib tulla suuri tulemusi.

Ka iga väike summa aitab meid edasi meie unistuste poole.

Ette tänades, Päikesekristallid:
Annabel Aavik
Marleen Kallas
Elis Leppik
Emili Põim
Emili Saar
Maria Sule
Liisa – Lotte Tork